Какво във форума ви е накарало да изпитате това нелицеприятно чувство?

  • 5 101
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 091
яд, завист

Нямам идея да стават скандали! просто забелязвам, че независимо от факта за колко интимни неща пишем и споделяме, не сме си правили ъпгрейд - между нас - кое тук ни дразни! не кой! отново подчертавам - това мен лично не ме интересува.
Ако започнат да се повтарят отговори, ще пусна анкета.

Целта на тази ми тема е да се поучим - аз включително и тук да стане още по-приятно място.
за да дам тон, ще кажа:
хваща ме яд, когато се избиват комплекси на чужд гръб - така за спорта. Пише се кротко по проблемни теми, мнения различни - което е целта, и изведнъж: при нас е най-розово, най-безоблачно и всички останали нещо не сте у ред!
Винаги има стремеж да се делим - ние/вие! това меко казано ме дразни.

Последна редакция: пт, 07 юли 2006, 17:37 от Ламята НЕСПАСКА

# 1
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 newsm10 и мен това ме дразни, но понякога не мога да се въздържа. Природа людска!!!

# 2
  • Мнения: 7 837
Ламелита, ако и аз съм в тази категория, значи наистина не си ме разбрала  Grinning Не че ми пука де  Grinning
Хем се бях зарекла, да не се включвам в семейния  ooooh!

Мен лично ме дразни овчедушието, примирението, самосъжалението и фалша естествено (но него разбрахме, че го нема тук)

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
хваща ме яд, когато се избиват комплекси на чужд гръб - така за спорта.
Когато се избиват комплекси чрез натякване 'вий к'ви сте прости, понеже не мислите като мен, а моето мнение, разбира се, е най-меродавно' (обикновено неподкрепено с нищо). Последвано често от откровено обидни намеци и твърдеци... Ей Богу, ако нещо не ти достига, не му е тук мястото да си го търсиш и доказваш!
Завист тук не ми се е случвала.

# 4
  • Мнения: 3 091
Ламелита, ако и аз съм в тази категория, значи наистина не си ме разбрала  Grinning Не че ми пука де  Grinning
Хем се бях зарекла, да не се включвам в семейния  ooooh!

Мен лично ме дразни овчедушието, примирението, самосъжалението и фалша естествено (но него разбрахме, че го нема тук)
хехе, глупости на търкалета! прочети темата в семейния и сигурно ще си коригираш поста тук! за друго става реч!
кат някой ме нервира лично - съответно му пускам лично съобщение, а не тема по въпроса Laughing  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 150
От около месец, нищо вече не ме дразни. Все едно съм пила от симпатичните хапченца и ми е по-скоро весело от колкото дразнещо.

Преди ме дразнеха много неща, няма смисъл да се нерва за глупости. Гледам нещата от хубавата им страна вече.  Party

Щях да забравя - много често наистина ме забавлявате :Wink

# 6
  • Мнения: 3 818
Дразни ме това, че по презумпция изглежда ли нещо много хубаво, то е задължително фалшиво Wink
Хваща ме яд, когато започна да чета  обобщения от рода на всички мъже/жени/свекърви/деца/политици/държави/други са....

Това се сещам за момента, после пак ще пиша, ако ми дойде нещо на акъла.

# 7
  • Мнения: 7 837
Ех, Ламята, не ме остави да блесна  Mr. Green

Сега като замисля, май дори и на нещата, които изброих, не ме е толкова яд, като ги виждам. В повечето случаи ми става смешно. А когато някой се опитва да блесне на всяка цена, си е направо комично. Но такава е реакцията ми и на изцепките в реалния живот, не само във форума  Simple Smile

# 8
  • UK
  • Мнения: 3 959
Гледам да използвам форума само за изливане на положителни емоции, много голямо желание имах да поддържаме една много положителна темичка (Хепи Лист-а), ама и тя си замина. Гледам да не се ядосвам и да не се карам. Дразни ме само когато ме пренебрегват, защото съм малка. Смята ли се?

# 9
  • Мнения: 3 091
Питането ми е съвсем искрено - надявам се да няма неразбрали!
И като човек, и като форумец - се радвам на нечии успехи... Знам, че виртуално, нещата се излъскват до припадък, отделно е, че няма смисъл някой да ти се възхищава на нещо, което го нямаш... ама нейсе! хората обичат приказки, фантазии и ако това им помага да се харесват повече - ок!
Но примерно, някой си реве за нещо, другите го подкрепят и изведнъж пък трети изтрещява, ни в клин, ни в ръкав - ама, голям си тъпанар, що ривеш, такова нещо няма У живота! без да даде алтернатива, без да пише по темата.

През последните дни много си мисля има ли тук какво да делим и не ми става ясно... Тоз ни виновен, онзи не ни пише в темата, трети много му се мазнят - егати фалша... злоби, тежки квалификации...
Когато пък трябва да си кажем нещата - принципно и честно, всичко е розово, пърхат птички, жужат жужанки и прочее мир и любов!
пак ще пиша... шъ видите вие! (простете, май съм изтрещяла и аз)

Последна редакция: пт, 07 юли 2006, 17:07 от Ламята НЕСПАСКА

# 10
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
ами то си е така-ние сме си ние, а вие сте си вие.  Mr. Green Мен ме дразнят немотивирани изказвания, направени ей тъй, лаф да става и аз да пиша тук, но когато става въпрос за сериозни въпроси.
За останалото, при толкова жени е нормално да хвръкнат искри. Аз самата съм доста категорична и рядко се колебая, та вероятно имам на моменти безцеремонно писане, ама това си е особеност на характера  Mr. Green
Забелязала съм, че повсяка тема е кой както почне. Ако второто мнение е положително и достатъчно категорично, то цялата тема заблява положително и обратното. В някои оплаквачески теми умишлено съм се изтърсвала с подкованите ботуши на другото мнение, за да дам и друг вариант преди да се включи хорът.
Между истината (или варианта на истина, разбирай завоалираното мнение на писача) и фалша, предпочитам добрия тон.  Peace Понякога умишлено не го спазвам

# 11
  • Мнения: 5 877
Нищо не ме дразни!!! Форум е, много важно. Ако нещо не ми е по вкуса, сууупер, значи ще свърша малко работа.

# 12
  • Мнения: 7 837
Не си изтрещяла  Laughing
Обаче да знаеш, че сега всички тайно ще отварят да четат и ще чакат интригата за деня  Twisted Evil

През последните дни много си мисля има ли тук какво да делим и не ми става ясно... Тоз ни виновен, онзи не ни пише в темата, трети много му се мазнят - егати фалша... злоби, тежки квалификации...
Когато пък трябва да си кажем нещата - принципно и честно, всичко е розово, пърхат птички, жужат жужанки и прочее мир и любов!
пак ще пиша... шъ видите вие! (простете, май съм изтрещяла и аз)
 

Не е до делене, просто от време на време, на някой му светва лампичката  Grinning
А за това да е розово, несъмнено подпомагат и форумските срещи  Grinning В което разбира се няма нищо лошо, стига след това до такива като мен, дето не са присъствали, да стига и обратната страна на медала, т.е. да чувам неща, различни от виртуалните прегрътки дето се раздават. Ето ти го фалша и злобата. В едната ръка букет, в другата л--но...

# 13
  • Мнения: 35 891
дразни ме когато някой нещо ръчка, за да гледа сейра!  ooooh!
завист, злоба - има ги и в реалния живот, но подстрекателите са доста по малко
тук бая хора си карат както си искат, както никога не биха си позволили в реалния живот  Naughty
глупостта е нелечима болест и дори към нея съм по-толерантна  Mr. Green

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Снощи си мислех (след тоя бурен и скандален форумски ден) кое ме дразни. Едната и се драйфало, на другата всички и били ясни, другите били сеирджии...куп бълвоч. Дразни ме високомерието. Ами като не ви харесва, не влизайте. Не виждам що човек трябва да има кой знае кви очаквания от един форум в нета. Мен като ми затъпее, спирам да пиша, рядко раздавам квалификации на хората, макар че понякога се изкушавам. Кой знае кво, като имало завист, фалш и т.н. Затваряш форума и отиваш на кафе или да си четеш езотериката.
В момента в който спре да ми е забавно (включително да чета интриги и хапливости Mr. Green), ще кажа чао на форума, това е. Засега още ме забавлява.

Общи условия

Активация на акаунт