идея за подарък за детенце 2 клас

  • 3 163
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 717
Моля ви за помощ. Нямам идея какво да подаря на племенника на съпруга ми за рождения ден. Той не обичя да си играе с колички и тем подобни "мъжки" играчки. Човека рисува ама вече му подарихме боички. Трябва да вземем и някакъв малък подарък на каката разбира се - тя е 4-ти клас. Много ще ви бъда благодарна за идеите.

# 1
  • София
  • Мнения: 11 657
След като обича да рисува защо не му купите гипсови фигурки,които се оцветяват с боички.Ако не се лъжа се продават в комплект.Мисля че са белгийски(не съм сигурна,но не са  български).Тази фирма има интересни предложения, които провокират творчеството у  децата.Името на фирмата,не мога да си я спомня,но продуктите и са в жълти кутии и обикновено отгоре има снимки на деца.Успех!!!

# 2
  • Мнения: 2 258
Цитат на: Ali97
След като обича да рисува защо не му купите гипсови фигурки,които се оцветяват с боички.Ако не се лъжа се продават в комплект.Мисля че са белгийски(не съм сигурна,но не са  български).Тази фирма има интересни предложения, които провокират творчеството у  децата.Името на фирмата,не мога да си я спомня,но продуктите и са в жълти кутии и обикновено отгоре има снимки на деца.Успех!!!


 newsm10  Това е много хубав подарък.Аз като малка обожавах да оцветявам фигурки...А на момиченцето може някаква кукла да и вземете...

# 3
  • София
  • Мнения: 39 717
и аз бих се насочила към игри развиващи творчеството в децата
щом боички сте му взели, имаше май по големите магазини комплекти с фулмастери, акварели, пастели (не си спомням, тогава мойта буба беше малка и не обръщах внимание, но ми се върти в главата нещо за 75 части), пъзели, има всякакви игри, на мен ми харесват оригами, но по книжарницата не се намират хубави книжки за това, но по нет-а има. Ако гледа някои от новите анимации по нет-а могат да се намерят картинки за оцветяване. и т.н.

# 4
  • Мнения: 717
Наистина звучи страхотно, ама къде мога да намеря такива неща. Embarassed

# 5
  • София
  • Мнения: 11 657
Видях че живееш в София.Тези комплекти съм ги виждала в магазина на Комсед за детски играчки до Билата на бул.България.Възможно е да ги има по книжарниците и магазините за играчки(аз поне съм ги виждала на тези места). А сега се сещам за друг вариант пак с тази тематика.Продават нещо между пъзел и рисунка на картон,мисля.Съответните части на пъзела са номерирани и трябва да се оцветят с боички,които пак са в комплект с пъзела.Ако не си много далеч от този магазин те съветвам да го посетиш могат да ти дойдат най–различни идеи.Мисля че и в Метро съм виждала тези идеи.

Общи условия

Активация на акаунт