По повод форумските срещи.

  • 4 525
  • 81
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
И по повод мнение в една друга прясна тема и съвсем в духа на Клюкарника искам да попитам нещо директно и право в очите ви.
Правим си форумски срещи. Те са весели, пищни и многочислени.
Има ли коментари след тях. Клюки, хихикания, коментари, разговори по кю-та коя каква е ?
Хилим ли се в лицата си и след това обсъждаме ли се злобливо задкулистно ?
Къде свършва доброто прекарване и къде започва интригата ?
Хайде, тук всичко се казва, кажете, моля.
Има ли смели ?

# 1
  • Мнения: 1 288
аз лично не обсъждам никоя от мамите с друга. на мен ми харесват тези срещи и въобще не търся интрига там. говоря съвсем честно. може и да съм наивна, но някак си не ми се вярва това, че ходим там, за да се обсъждаме после. надявам се да съм права. ако не, много тъжно.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Аз не съм идвала досега на среща.Но съм сигурна,че има клюки и хихикания.Където има толкова много жени,не може всичко да е извадено на показ.

# 3
  • Мнения: 2 332
Силно се съмнявам, че някой ще ти отговори: Ами да, правим така... Все пак фалша е неразделна част от нашия живот!  Peace

# 4
  • Мнения: 5 140
Аз не Naughty, защото на мен ми е гот на срещите и се запознавам с нови мами, а пък и с тези които се виждаме постоянно си ме кефят.

# 5
  • Мнения: 5 622
 Лично аз гледам да стоя максимално в страни от тези шушукания и интриги. НИто са ми по сърце, нито са ми в кръвта. А това, че някой шушука и злослови зад моя гръб, си е  за негова сметка!  Peace

# 6
  • Мнения: 3 091
Не участвам в клюкарстванията! не се интересувам коя колко е дебела, тънка и как се облича - просто лично на мен тези неща не са ми ценност! била съм на две срещи, но и на двете съм забелязвала хора, които оглеждат и шушукат... грозно, ама си е за тях. на мен не ми дреме!

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Била съм само на една среща, пропускала съм една преди това, поради свян  Blush, а другите - заради ангажименти. Смятам да посетя следващата, дано съм свободна.
Не съм близка с клюкарстващи особи - избягвам ги по принцип.
С тези момичета от форума, с които се виждам, имаме много по-интересни неща за обсъждане.
Додо, нима не знаеш, че има хора, които за едната клюкица живеят? Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 6 315
Абсолютно съм убедена, че има хихикания и обсъждания. Аз по принцип рядко се срещам с форумски мами - то времето ми за нищо не стига напоследък  Confused.  Пък и не ми е интересно да клюкарствам зад гърба на някого - не ми е в природата, но пък зная че и тук има доста такива индивид.

Мдам - има си клюкари и има злобни хора, които колкото и да се мъчат да се прикрият зад маска си остават такива.......

# 9
  • Мнения: 5 468
Не вярвам да има злобни коментари newsm78. Изкарваме приятно и няма за какво да се одумваме. Ако беше конкурс за красота - как да е, ама...

# 10
  • Мнения: 5 622
Не вярвам да има злобни коментари newsm78. Изкарваме приятно и няма за какво да се одумваме. Ако беше конкурс за красота - как да е, ама...

Има, как да няма..недей да си заравяш главатя в пясъка и да мислиш, че всичко е ОК. Не е. Ама кел файда да го обсъждаме...

# 11
  • Мнения: 6 315
Не вярвам да има злобни коментари newsm78. Изкарваме приятно и няма за какво да се одумваме. Ако беше конкурс за красота - как да е, ама...

Има за жалост, колкото и да не ми се иска и на мен - има  Cry. Ма то си е за сметка на коментиращите.

# 12
  • Мнения: 7 837
Не съм била на форумски срещи, ако не броя тези, които си правим тук, но в много тесен кръг. Нищо лошо и неестествено не виждам в лекото клюкарене. Абсурд е някой да се тупне в гърдите и да каже, че не го прави.
Срещите са страхотно забавляние  Grinning
А при някои просто двуличието е природа.

Какво очакваш да ти кажат додо?
Мисля че няма никакво значение. Наслаждавайте се на приятните емоции от срещите, защото със или без присъствие там, пак може да си обект на интриги.

# 13
  • Мнения: 5 622
Наслаждавайте се на приятните емоции от срещите, защото със или без присъствие там, пак може да си обект на интриги.

Ей тук съм много съгласна с Кейси!

# 14
  • Мнения: 5 468
Има, как да няма..недей да си заравяш главатя в пясъка и да мислиш, че всичко е ОК. Не е. Ама кел файда да го обсъждаме...
Има за жалост, колкото и да не ми се иска и на мен - има  Cry. Ма то си е за сметка на коментиращите.
Не мога да повярвам, защото никоя на сбирките не ми е изглеждала злобна и интригантка.
Ама пък сега като се отвори тема, се сетих че веднъж една ме обиждаше на убост тука, ама беше се новорегистрирала Crazy.
Ама е сбъркала адреса... щото днес си оправих зъбите и ако ми види предната ограда, ще умре от завист. Като фолк певица са ми предните 2 зъба hahaha. Красота!

Общи условия

Активация на акаунт