Кога пада шестото хранене??

  • 1 005
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 324
Мамчета, кажете кога да се опитам да махна шестото хранене. На 3 месеца и 1 седмица сме, обаче си ядем на 3 часа и от 7 AM до 10 PM си стават точно 6 броя.

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Защо искаш ти да махнеш хранене? Това не го разбирам!?!?! Детето само ще си го махне когато е готово за това. Ние до 5 месец си ядяхме по 7 пъти и изведнъж - за два дни си махна две хранения и сега сме на 5. Не виждам никакъв смисъл ти да се опитваш да го махнеш! Mr. Green

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Отпада, когато детето си реши!

# 3
Моята дъщеря сама спря да се буди нощем на 3 месеца и половина и минахме на 5 хранения.Остави детето да ти покаже-не го буди нощем или много рано сутрин .

# 4
  • Мнения: 7 640
мисля, че е рано.
Моите деца менаха на 5 хранения към 6тия месец, аз реших да го направя, з-то просто не огладняваха и се назландисваха на храната.

# 5
  • Мнения: 992
мойта мирела почна да чде 5 пъти като беше на 4 месеца

# 6
  • Мнения: 382
Мойто пък яде по 4 пъти Wink... когато поиска - тогава махаш....

# 7
  • Мнения: 4 068
Когато детето реши тогава се маха шестото хранене. Моята щерка, ако броя плодовете дети и ги давам за следобедна закуска, още си яде 6 пъти.

# 8
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
кики си махна нощното хранене през вторият месец а седмица по късно си отказа и шестото хранене.сега яде 5 пъти,но понякога пропуска и сутрешното.но всичко се води от детето.то води парада Grinning

# 9
  • Мнения: 240
Ние сме на почти същата възраст и се храним точно така.Не виждам какъв е проблема.Той сам си наложи режима и така си спи много спокойно.Смятам , че за него така е по добре - през 3 часа по 130 мл , отколкото по повече през по голям интервал от време.А и нощем стомахчето си почива по дълго.Не мъчи детето да му изграждаш нов режим.Но това е просто моето мнение ти си решаваш.Успех. Hug

# 10
  • Мнения: X
Когато детето реши - тогава. Не слушай педиатрите какво разправят. На тази възраст дечицата сами знаят много добре колко и кога им е нужно.

# 11
  • Мнения: 4 362
Когато детето реши - тогава.

Да така беше и при нас,тя сама отказа едното хранене и взе да хапва през 4 часа.Не насилвай ,щом си иска значи има нужда или увеличи дозата

# 12
  • Мнения: 8 917
Мамчета, кажете кога да се опитам да махна шестото хранене. На 3 месеца и 1 седмица сме, обаче си ядем на 3 часа и от 7 AM до 10 PM си стават точно 6 броя.
Когато сами не го искат Peace - това е моето мнение. Гери сама си премахна яденето и си направи режима Peace

# 13
  • Мнения: 3 042
Отпада, когато детето само се откаже от него. При мойте деца беше така. Аз хранене по мое желяание не съм махала.

# 14
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
И аз мисля че е по желание на детето.

Общи условия

Активация на акаунт