Помощ!Не мога да се среша

  • 1 507
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 880
Имам ужасен проблем със сресването на косата след къпане.Обикновено още докато е мокра и слагам балсам и я разресвам с триста мъки.Косата ми е много тънка,а сега и както е по-дълга,слагам едва ли не половин шише балсам.И пак на главата ми се получава невъобразима каша,нещо като гнездо се заформя Laughingимате ли идеи как да се справя с проблема?

# 1
  • Мнения: 47
пробвай с  GLISS KUR балсам без отмиване,дават го точно за лесно разресване

# 2
  • Мнения: 5 790
1. Смени си шампоана, избери си такъв, за тънка коса.
2. Смени балсама. Gliss Kur е добро решение, но може да ти подейства, може да не ти подейства. Косите на хората са различни.
3. Купи си хубава четка за коса. Аз лично ползвам някаква на Клиник, която изглежда като купена от китайски магазин за 1 лв., но прави чудеса /а косата ми е до кръста и малко по-надолу/.

# 3
  • Мнения: 1 616
На мен за лесното разресване много ми помагат течните кристали. Моята коса също е тънка и лесно се заплита.

# 4
  • Мнения: 6 155
1. Подстрижи си връхчетата
2. Смени шампоана с не толкова агресивен, напр. с бебешки

# 5
  • Мнения: 5 140
На мен за лесното разресване много ми помагат течните кристали. Моята коса също е тънка и лесно се заплита.

Това и аз исках да напиша.

# 6
  • Мнения: 880
ами на Gliss Kur имам и балсама без отмиване и спрея,имат някакъв ефект,но и те не решават проблема.шампоана го сменям често,а косата я реща само с рядък гребен,с четка въобще не мога да я разреша

# 7
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
И аз трудно се разрешвам. Много съм доволна от балсамите Елсев- правят чудеса.

# 8
  • Мнения: 3 575
Щом като балсама не помага мисля, че е дошло време да си вземеш маска за коса.

Препоръчвам ти професионалната серия на Лореал - жълтата, тези които са по-масови някак си не ми се струват достатъчно подхранващи, но ако ти е само за разресването - Миосотис и Денис са добри.

# 9
  • Мнения: 2 672
аз ако не сложа балсам просто е Невъзможно да се среша. Но проблема е до там. Слагам балсам, втривам го известно време с пръсти - нещо като масаж си правя- мия косата, с пръсти я разресвам и я суша.
Четох ,че ако мокра коса се реши с четка/гребен - косъма се чупи, къса се.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 731
Колко ти е дълга косата?

# 11
  • Мнения: 2 804
След къпане си обливай косата с разтвор от оцет-винен и вода като после изплакваш обилно с вода но не вряла нормално топла.
Това трябва да ти помогне!

# 12
И аз съм за по-честото подстригване  на връхчетата, както и не я трий прекалено с хавлия,че се заплита ужасно. Косата се реши след като е поизсъхнала, т.е да е влажна не мокра.

# 13
  • Мнения: 356
Моята коса също е много тънка и се оплита.Доволна съм от балсама на Импресия.Евтин е и ми помага.Слагам го след като си я измия с шампоан и след това го изплаквам.После я реша още мокра и не се оплита.Успех  bouquet

# 14
  • Мнения: 130
Na men също много ми помагат течните кристали!

Общи условия

Активация на акаунт