Медицински еластичен пояс за бременни

  • 991
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 553
Интересувам се дали има смисъл от него /въпрос само към ползвалите  Wink не към тези, които не са, но мислят еди-как си/
Видях че се продава такъв в електронния магазин на ДаНет. В магазин за бременни ми обясниха, че е най-добре да се залепва отстрани, а този който виждам в сайта според мен не се залепва. И ако си объркаш размера при поръчката ... май няма да е приятно и ще се получи - пари хвърлени на вятъра  Grinning
Минах през 1-2 магазина за дрехи за бременни, но в момента разполагаха само с гащи за бремнни.
Адес /в София/ на магазини в които мога да проверя за такъв пояс  newsm78 ?
Предварително благодаря  Laughing

# 1
  • Мнения: X
Аз съм ползвала такъв пояс с предната бременност, смятам да ползвам и с тази. Моят прилича на този: http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=24&products_id=1815
Беше с лепка отстрани, марка Анита. МНого съм доволна, защото корема ми беше огромен, голямо бебе, имах си определено нужда от допълнително поддържане. След началото на 7 месец си беше направо наложително. Тези колани определено спестват доста от болките в гърба, които имат доста от мамите...
Но...в доста от случаите такъв колан не е необходим - например ако коремчето е мъничко (има доста такива бременности) или ако коремната мускулатура е доста развита..
Но...ако имаш проблеми с кръста, ако корема ти е голям, ако бебето расте едричко - препоръчвам ти горещо такъв пояс. Много е важно да се улучи точния размер, така че да поддържа добре коремчето без да притиска излишно.
За съжаление не мога да помогна с координати на магазини!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 708
Адес /в София/ на магазини в които мога да проверя за такъв пояс  newsm78 ?

Има в санитарните аптеки - около Пирогов има поне 3 - 4 (там съм гледала и няколко модела колани), има една м-у Руски паметник и петте кьошета, имаше и на Попа. Но в повечето случаи са по каталог, не знам дали имат налични всичките модели навсякъде

# 3
  • Мнения: 99
И аз съм пред същия избор. Просто взех телефона на DaNet /има го в сайта им/, обадих се и тези дни ще отида до офиса им, за да видя и пробвам колана. Мога и да не го взема, ако не ми хареса - поне така ме увериха. Не е лоша идея, нали? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт