Кенгуру ТСМ

  • 506
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 030
Някой им ли кенгуру ТСМ? Подариха ми такова и искам отзиви...Доволни ли сте? Става ли за бебе на 2 месеца? Има някаква твърда подложка откъм гръбчето

# 1
  • Мнения: 1 520
Не мога да се сетя да съм виждала, но с тази твърда подложка ми се струва че е същото като други модели, които се предлагат по магазините. Нашето беше също с твърда подложка, ползвах го от около втория месец. Много удобно нещо.
 Peace

# 2
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
 mousy , би ли пуснала снимка на кенгурото, аз в момента си търся някое което да е удобно на беба и ще ми е интересно да го видя. Благодаря

# 3
  • Мнения: 203
Аз имам такова, перфектно е, не се тревожи става след 2-рия месец точно заради твърдата подложка на гръбчето.

# 4
  • Мнения: 1 030
mousy , би ли пуснала снимка на кенгурото, аз в момента си търся някое което да е удобно на беба и ще ми е интересно да го видя. Благодаря

Утре ще го снимам и ще пусна снимката. На мен ми го подари 1 приятелка - взела го е за нейното дете, но изобщо не го е ползвала - то не искало нито в кенгуру-то, нито в спалното чувалче от пух...

# 5
  • Мнения: 1 030
Обещах да пусна снимки:
snimka1
snimka2

# 6
  • София
  • Мнения: 4 146
На снимките пише, че е до 7.4 кг или до 3-тия месец. Явно е точно за новородени.

# 7
  • София
  • Мнения: 8 275
за да е за новородени трябва да има и легнало положение

Общи условия

Активация на акаунт