а за снахите какво ще кажете

  • 3 838
  • 27
  •   1
Отговори
понеже винаги се пише за свекървите реших че ще е добре сега свекървите да споделят мнението си за снахите. Аз ще бъда свекърва след години защото имам син и затова ми е интересно.

# 1
  • Мнения: 7 362
                     Аз пък реших,че вече си свекърва и се изненадах,че си толкова ТОЛЕРАНТНА ,нито един камък в градината на снахата. Mr. GreenНе може да бъде. Mr. Green  bouquet

# 2
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
аз отсега тренирам и си мечтая.  Mr. Green Моята свекърва ще ми диша праха, тя е и слаба свекърва, де. Мисля да бъда гадна на воля, така поне снаха ми ще си има един отдушник и за всичко виновен  Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 985
Или добро, или като няма нищо за казване пак добро. Аз имам момиче, но се надявам да имам и момче и свекърва да стана. Аз малко като в приказката за неродения Николчо, но ако сина ми живее добре и е щастлив с жена си , аз ще съм два пъти по-добре. А пък ако не се разбира и не е добре , сам да се оправя, сам си я е избирал. Като знам на какъв огън съм се пекла , от моите уста , лоша дума за снаха няма да излезе.

# 4
  • Мнения: 282
Кой знае един ден какво ще говори снаха ми за мен Mr. Green

# 5
Как ли ще ме плюят по форумите снахите Mr. Green Пък аз ще разправям на всички по мое време какви лоши свекърви е имало, пък сега как са се навъдили лоши снахи hahaha

# 6
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Снахите не се различават по нищо от свекървите, защото поне половината от тях са ...бъдещи свекърви. От личен опит знам, че както има проклети свекърви, така има и проклети снахи.

# 7
  • Мнения: 8 917
понеже винаги се пише за свекървите реших че ще е добре сега свекървите да споделят мнението си за снахите. Аз ще бъда свекърва след години защото имам син и затова ми е интересно.
Аз засега ще съм тъща Mr. Green

# 8
  • Мнения: 6 206
Ооо, има много време.
Ще се променим дотогава, ще ни удари критическата, ще изкуфеем, може и за смях да станем.
Да е жива и здрава, свекърва ми, тя ми е за пример, и 1/5 от нейната толерантност да имам, съм шестица!

# 9
  • Мнения: 7 430
Ооооо...имам двама сина и от сега се точа на снахите Mr. Green
..майтап де  Wink

Надявам се да бъда по-добра, по-толерантна, по-хрисима, по-отзивчива с Тях Peace не като.... Tired

# 10
  • Мнения: 2 047
  Съдейки по броя на темите против свекървата не мисля, че тук има много настоящи свекърви. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 25 441
Ами каквито сме като снахи, такива ще сме и като свекърви (че и по-зле!). Mr. Green
Ако само мрънкаме и злобеем какво чудовище е свекървата, пак така ще мрънкаме и злобеем срещу снахата. И обратно - ако позволяваме да ни тъпчат и потискат свекървите, така ще ни тормозят някой ден и снахите. Peace
А иначе, хората отдавна са го казали: "Какви проклети свекърви имаше едно време, ехееее, а сега едни злобни снахи са се навъдили..."  Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 2 967
Ооо, има много време.
Ще се променим дотогава, ще ни удари критическата, ще изкуфеем, може и за смях да станем.

Е, това е истината.

# 13
  • Мнения: 603
ами незнам,но се надявам да не съм като повечето настоящи свекърви,но знае ли човек newsm78

# 14
  • Мнения: 116
A... оная мръсница ще ми отвива момчето, че да настине, ама аз ще си влизам нощем при тях  и ще си го завивам...  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт