Какво мислите за готовите манджи на SEMPER?

  • 1 515
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 149
Синът ми е на1г и до сега не съм му давала такива готови ястия.Чух че били вкусни-а дали са полезни?Питам защото ще ходим на почивка  а няма да е удобно да готвя да топля и т.н.Дайте ми съвет мили мами.Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 240
За пръв път чувам за такива.Какви видове има и има ли за по малки деца а и на каква цена са? Thinking

# 2
  • Мнения: 948
Синът ми също е почти на вашата възраст и му давам от готовите ястия на Семпер именно когато сме на път.Въпреки, че той е капризен/не яде от детската кухня,аз му приготвям храната/, тези си ги хапва с удоволствие.Любими са му: Бифтек Строганов с ориз, Лазаня,Мусака и Риба с билков сос. Hug

# 3
  • Мнения: 4 629
На сина ми му харесват. Шведски са, а на мен това ми вдъхва доверие.

Любимите му обаче са Нестле Алете  Peace

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Едва ли има друг човек, който да им прави такава реклама като мен.За мен това са най-страхотните манджи и пюрета.Съжалявам, че тук ги няма SadСега като бяхме в БГ за 6 седмици детето ми само от тях ядеше.Особено манджите им с риба са невероятни.А дали са полезни-даже много Simple Smile Peace

# 5
  • Мнения: 27 524
Сега и ако някой ми каже къде ги има... Аз на пазара тук намирам само Нестле, Хип и Гербер, но Семпер не видях, а много искам да ги пробваме. В Метро ги няма, а и по разни детски магазини и аптеки също не ги намирам  Sad

# 6
  • Мнения: 7 640
Виж в магазини европа и фантастико

# 7
Едва ли има друг човек, който да им прави такава реклама като мен.За мен това са най-страхотните манджи и пюрета.Съжалявам, че тук ги няма SadСега като бяхме в БГ за 6 седмици детето ми само от тях ядеше.Особено манджите им с риба са невероятни.А дали са полезни-даже много Simple Smile Peace
Страхотни са newsm10Като го притопля и мъжа ми ме пита какво съм готвила.Толкова добре миришат и са много вкусни като дамашни са cook

# 8
  • Мнения: 382
А те от каква възраст се дават? За моя бебо е рано де Wink, просто ми стана интересно Sunglasses Големия ми син като беше бебе или не е имало такива, или не съм ги виждала....

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
А те от каква възраст се дават? За моя бебо е рано де Wink, просто ми стана интересно Sunglasses Големия ми син като беше бебе или не е имало такива, или не съм ги виждала....
Има за малки бебета, водят се пюрета.А манджите са за деца от една до три години.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 298
Сега и ако някой ми каже къде ги има... Аз на пазара тук намирам само Нестле, Хип и Гербер, но Семпер не видях, а много искам да ги пробваме. В Метро ги няма, а и по разни детски магазини и аптеки също не ги намирам  Sad
Голямо разнообразие има в Хит, в магазини Малечко и Щъркел също, има ги и в Била.
Метро и Фантастико не ги продават.

# 11
  • Мнения: 1 089
Страхотни са, допреди да ги опитаме бях на мнение, че не може да има вкусно фабрично приготвено ядене! Винаги когато тръгнаме на път, а и за морето взимаме само от тях.  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 10 825
И аз ще се присъединя към всички останали - много са вкусни Sunglasses И са полезни поне колкото и домашно приготвената храна, дори може и повече, ако отчетем факта че са приготвени от контролирани продукти, а не такива от пазара

# 13
  • Мнения: 1 190
Хубави са!
Давала съм на Вили с риба и от плодовите с киви, обаче тези за след 8 месец са с парченца големи като за след 1 госинка и тогава й го бях пасирала.
Иначе за вкусното са вкусни Peace, няма го типичния вкус на пюретата Sick, а и са с по-различни комбинации.

Препоръчвам ги Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 2 967
Мисля, че са вкусни, особено тези с риба в бял сос. Неприятното е, че са скъпички. Синът ми ги яде, но ние сме на детска кухня, така че вземам за съботата и неделята.

Общи условия

Активация на акаунт