Как избирате темите от форума, които четете и на които отговаряте?

  • 2 624
  • 46
  •   1
Отговори
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Аз най-често преглеждам темите в Клюкарника, понякога натискам бутона "Непрочетени публикации" .
Рядко търся по ключови думи, защото обикновено търся на посоки информация, а не целенасочено.

Влизам в теми, чиито заглавия ми се сторят интересни. Хората тук са коректни, рядко се подвеждам от заглавието.

Последна редакция: сб, 08 юли 2006, 23:09 от InaDot

# 1
  • UK
  • Мнения: 3 959
Чета всяка трета тема в понеделник, всеки две седми във вторник...
Глупости, влизам си в секцията и гледам кое би могло да ми привлече вниманието. На моменти е такава скука, особено когато се впуснете в анално вагинални теми или такива, засягащи храносмилателната и отделителната система... Друг път не мога да смогна да чета каквото ме интересува.

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Заглавие/автор.
Ако ми е пълна скука - чета и необещаващи теми, които понякога се оказват истинска находка (помните ли Триизмерните торти във Варна? Mr. Green)

# 3
# 4
  • Мнения: 197
Чета и отговарям на интересни,вълнуващи и заинтригуващи ме теми,като се ориентирам обикновенно по заглавието  Peace

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Не!!! какво?

# 6
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
и аз така  Mr. Green

в останалите случаи, когато имам време, не мога да заспя, дрън-дрън, чета наред от всички форуми и  Embarassed, щот съм клюкарка, си избирам някой потребител и му чета публикациите да видя как му върви живота, някои като мен пишат тук по-редовно и от дневник

# 7
  • Мнения: 97
до сега четях и се включвах основно в темите за бременност, защото очаквах бебче. Вече ще чета темите за майчинство и проблемите, свързани с отглеждане на дете.
Не ми остава време, но ми си иска да надниквам и в темите за красива мама. (Може би като пораснем малко  Laughing)

# 8
  • Мнения: 270
аз чета, това, което ми се стори интересно като заглавие, но не винаги пиша! останала съм, обаче, с впечатлението, че много хора се ориентират по автора. по-скоро отговарят на определен автор, иначе може и да четат всичко....не знам

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Заглавие/автор.
Ако ми е пълна скука - чета и необещаващи теми, които понякога се оказват истинска находка (помните ли Триизмерните торти във Варна? Mr. Green)

Ако щеш вярвай, посетих я по грешка Embarassed Но останах...

Всъщност винаги влизам във форума с "Непрочетени публикации". Преглеждам, ако нищо не ми хареса, продължаванм с "Нови отговори на моите публикации". Ако и там не намеря за какво да се закача, изследвам потребители...

# 10
  • Мнения: 2 550
теглИМ чоп  Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 5 289
Избирам си ги по това дали са ми интересни и от любопитство,автора е без значение.Отговарям,ако имам кво да кажа и ако мнението ми вече не е изразено от някой друг,а понякога просто го потвърждавам.

# 12
  • Мнения: 46 438
Чета наред, като започвам от "Бъдещи и настоящи майки", когато ми направи впечатление някое заглавие, влизам, ако имам какво да кажа- отговарям.
Все по-често пиша отговор и не го пращам, просто решавам, че няма смисъл  Tired

# 13
# 14
  • Мнения: 5 299
Водя се по заглавията на темите, и понякога по броя отговорили(в пове4ето, когато са много - няма какво да се добави). Автора е без значение.

Общи условия

Активация на акаунт