Помощ,стриите сърбят!!!

  • 4 797
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Моля ви,дайте съвет какво да правя,направо умирам от сърбеж,излязоха ми стрии около и под пъпа на огромния ми корем #Cussing out!!!Първо бяха седефени,а после се зачервиха и сърбят денонощно.Мажа по 2 пъти на ден с едно масло и едно олио,пробвах с крем Здраве,зехтин,бебешка пудра и пак сърби зверски!Помооооооооооощ  Praynig Praynig Praynig!!!

# 1
  • Мнения: 2 271
Не мисля,че нещо ще помогне,докато кожата не спре да се преразтяга и къса.Може би спирт 70% ще облекчи леко сърбежа!

# 2
  • Мнения: 270
и мен ме сърбяха, ама поносимо! пробвай с някакъв охлаждащ гел, който става за бременни или нещо подобно (например лед, когато положението стане съвдем непоносимо).
Лека бременност и успех!

# 3
  • Мнения: 11 543
Много неприятно.Дано да се включи Тити Simple Smileтя е събрала всичко за гадните стрии в подписа си.

# 4
  • Мнения: 2 271
и мен ме сърбяха, ама поносимо! пробвай с някакъв охлаждащ гел, който става за бременни или нещо подобно (например лед, когато положението стане съвдем непоносимо).
Лека бременност и успех!
Спирта има охлаждащ ефект,защото е летливо вещество и бързо се изпарява.А ледът ми се вижда неподходящ в случая. Предизвиква неволно свиване на мускулите на корема от разликата в Т-те.

# 5
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И аз имах същият проблем.За съжаление, така и не намерих  решение на проблема. Дори и сега някои от по-дълбоките стрии ме сърбят Crazy!

# 6
  • Мнения: 8 917
Аз нямах и сега също нямам стрии, но коремчето накрая ме посърбяваше...освен мазане, друго не знам какво да препоръчам newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 39 758
И аз се мажех само с кремове. И се скъсвах от почесване.

# 8
  • Мнения: 4 629
Само мазане с повече кремове може да облекчи сърбежите

# 9
  • София
  • Мнения: 2 967
аз да ти кажа ползвах бабешкия крем, приготвен у дома, от мас и невен. Повярвай ми, че нищо не ме е сърбяла, а и нямам почти никакви стрии.

# 10
  • Мнения: 2 039
Благодаря ви за отговорите   bouquet! Явно няма спасение,но какво да се прави,ще мажа и ще стискам зъби  Rolling Eyes!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мда, кремът от невен е добро решение.  newsm10 Домашен крем.

# 12
  • Мнения: 566
от 1 седмица и аз се чеша като крастава. все едно съм изгоряла от слънцето. маженето с кремчета само временно ми помага. май лечението на проблема скоро ще излезе-  3 кг човече

# 13
  • Мнения: 505
Абе не ги оставяй да те сърбят. Мисля, че трябва да вземеш мерки. При първата ми бременност усетих такова нещо - чак до болка ме сърбеше - отстрани на корема ми и видях че искат да ми се образуват стрии. Ако искаш ми вярвай - с Елансил изчезнаха и сърбежа, и стиите. Още след първото мазане. Не знам колко струва сега, по-скъп е, но на мене ми подейства страхотно. Раждала съм два пъти, само първия се мазах - с Елансил, и то когато видях, че ще ми излезат стрии. Нямам нито една. Мажи се и лека бременност!

# 14
  • Мнения: 8 505
Мажи се по-често и с нещо по-мазно.Така поне ще сърбят по-малко.

Общи условия

Активация на акаунт