Топлофикация и нашия джоб

  • 676
  • 8
  •   1
Отговори
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Майчета и татковци, страшно съм възмутена от последните новини за кражбите на шефа на "Топлофикация". И после се чудим защо плащаме толкова  newsm61

Освен и ние на същия принцип да спрем да плащаме сметките към фирмичката, да ги видим докъде ще стигнат!

Не че това е решение, но явно трябва да се случи нещо невероятно, за да се опомнят тези крадци на животи!  smile3513

Извинявайте, но съм толкова ядосана!

# 1
  • Мнения: 644
Да не мислиш,че е първия  newsm78  но със сигурнос няма да е последния за съжаление   #Cussing out  важното е,че сега е на топло   smile3508

# 2
  • Мнения: 1 080
И на мен ми се ще някак да спре да плаща целия български народ за един месец на тези монополистични организации, които злоупотребяват с положението и властта си. Докога ще ни правят на маймуни,направо ми е писнало! Twisted Evil Трябва да се промени системата на обслужване, да има няколко фирми,а не само една да снабдява. Хората нямат никакъв избор!!!А ДА, ИМАТ! Да имат или да нямат ток! Close Twisted Evil

# 3
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Така си е - обслужване никакво - само събират такси!

Монополисти  #2gunfire

Дано скоро се яви нещо като конкуренция, че ... Close

# 4
  • Мнения: 46 438
Толкова малко плащаме, че ако не бяха крали, щяха да имат да ни връщат  Joy hahaha

Конкуренция има, що да няма- газ, ток и дърва, но всичко е по-скъпо от парното  Laughing

# 5
  • Мнения: 3 091
За да не пускам тема - да питам:
след т.нар. изравняване получих невероятна сметка! как и къде се обжалва - има ли хора с опит? newsm78
пълно безобразие - поне да бяхме ползвали парното, та да знам за какво плащам....

# 6
  • Мнения: 1 680
А ние още не сме получили изравнените сметки - има ли срок някакъв?

# 7
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Мисля, че жалбите се пускат във фирмата, която обслужва (която слага измервателните уреди).
Топлофикация така са го измислили, че до тях не можеш да стигнеш - я те пращат до Техем, я до някакъв си Дайрект .... #Crazy

Би трябвало с изравняването да приключат до края на юли - в Лозенец например все още няма изравняване  newsm78

# 8
  • Мнения: 1 744
Доколкото разбрах има 7 дневен срок за обжалване. На самата изравнителна сметка май го пишело и също къде се подава молбата или там каквото е за обжалването.

Общи условия

Активация на акаунт