за менструацията

  • 707
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
следващия месец съм на почивка(нищо че съм от варна Flutter)и може би тя ще съвпадне с менструацията ми.има ли някакъв нчин да я забавя?тампони не мога да нося и затова.... ooooh!

# 1
  • Мнения: 1 214
Освен от предишният месец да започнеш противозачатъчни и да изпиеш две опаковки една след друга  не се сещам за друго средство.Говори с гинеколога си

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 890
И си пусни търсачката,
това е n- тата тема по въпроса.

# 3
  • София
  • Мнения: 952
Миналата година трябваше да пътувам за 10 дни и отидох в аптеката на питам как забавя цикъла си. Започнах да пия противозачатъчни Rigevidon 2-3 дни преди датата, когато сметнах, че трябва да ми дойде и ги спрях, когато се прибрах в къщи. Дойде ми 1 седмица след това.

# 4
  • Мнения: 2 259
Здравейте.Незнам дали тук мога да задам въпроса си.Имам силни болки в областта на корема по време на цикъл и 2 дни преди него.Говорих с лекарката ми,смени противозачатачните,но полза никаква.Може ли някой да ми помогне?Пия marvelon.БЛАГОДАРЯ

# 5
  • Мнения: 220
Когато усетиш , започваща болка вземи да пиеш Аулин- сутрин и вечер по 1табл.При мен има ефект. newsm32

# 6
  • Мнения: 2 274
следващия месец съм на почивка(нищо че съм от варна Flutter)и може би тя ще съвпадне с менструацията ми.има ли някакъв нчин да я забавя?тампони не мога да нося и затова.... ooooh!
  И аз имах твоя проблем преди 2 години! Тогава моята гинеколожка ми изписа Primolut-Nor-5! Това е хормонален препарат за лечение на някои гинекологични заболявания, а също и на предменструален синдром! Използва се и ако искаш да си отложиш цикъла! Приема се 3 дни преди датата на очакваната менструация по 2 табл. и се пие максимум 10-14 дни! Цикълът ти идва до 3 дни след като спреш таблетките! Ако искаш питай в аптеката и преди да го купиш прочети листовката  Peace

Общи условия

Активация на акаунт