Момичета много ми се пуши.Помагайте!

  • 2 268
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 232
Как ми се пуши направо ще умра.Чувствам се ужасно грозна,изнервена и дебела и ми се пушииии............УЖАС.Кърмим се и не е желателно.Какво да правя. #Crazy ooooh! Cry Sad Praynig

# 1
  • Мнения: 13 512
Като ти се допуши цигара- пий вода. Помага.Аз като отказах цигарите така правех.Мисли си колко добре ще се чувстваш,ако не пушиш, Как ще се избистри кожата ти, как няма да миришеш на бебето си. Има тлкова много хубави неща, за които да си мислиш! Успех ти желая и не посягай към цигарите!

# 2
  • Мнения: 4 586
на мен ми помагаше като запаля дръпна 2 пъти и я хвърля

# 3
  • Мнения: 2 759
   Четох, че колкото и да ти се пуши, желанието минава само до 5-10 минутки: независимо дали си запалил или не. Така, че да не ти дреме - лесно е и ще се справиш  Hug

# 4
  • Мнения: 5 299
Kупи си лукчета Mr. Green Аз лично не съм го изпробвала, но баща ми така отказа цигарите. Като ти се допуши - вземи си едно лукче.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 021
Как ми се пуши направо ще умра.Чувствам се ужасно грозна,изнервена и дебела и ми се пушииии............УЖАС.Кърмим се и не е желателно.Какво да правя. #Crazy ooooh! Cry Sad Praynig
Бъди сигурна, че като запалиш гореизброените прилагателни ще останат непроменени, но освен това и ще изпитваш и непреодолимо чувство за вина, че тровиш собственото си дете.
Така че дръж се майче, на пали!

# 6
  • Мнения: 7 474
Сега имаш шанс да ги откажеш завинаги - НЕ ГО ПРОПИЛЯВАЙ! Килограми се свалят и без цигари Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 515
Опитай с дъвка.

# 8
  • Мнения: 13 512
Kупи си лукчета Mr. Green Аз лично не съм го изпробвала, но баща ми така отказа цигарите. Като ти се допуши - вземи си едно лукче.
Лукчетата не са добра идея- имат много захар. по-скоро дъка или бонбони без захар.

# 9
  • Мнения: 5 299
Kупи си лукчета Mr. Green Аз лично не съм го изпробвала, но баща ми така отказа цигарите. Като ти се допуши - вземи си едно лукче.
Лукчетата не са добра идея- имат много захар. по-скоро дъка или бонбони без захар.
Da- дъвката е добра идея. Grinning Важното е да се прави нещо с устатаSimple Smile)))

# 10
  • Мнения: 2 759
Важното е да се прави нещо с устата
   Хвани мъжо и се нацелувайте  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 7 914
Или стой тука и не отлепяй пръсти от клавиатурата и мишката newsm10

# 12
  • Мнения: 1 802
Въобразяваш си, мила не ти се пуши!!  newsm03
Ние знаем, че можеш да издържиш без цигара! Дръж се!  newsm10

# 13
  • Мнения: 1 526
Дъвки, семки, вода ...

# 14
  • London, baby
  • Мнения: 800
 Аз мисля, че дъвката не е добра идея, защото може да не съдържа захар, но съдържа нутрауит, който е много вреден и води до хиляди болести!!! Пий вода, това е най-добрия съвет, който даде eve-nadine !! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт