За отговора на оператор при изключен GSM

  • 37 458
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 798
При чужди оператори изречението  е, че мобилния е или изключен ,или е извън обхват.
Бихте ли ми казали какво означава `Телефонът на абоната не е включен`-с паднала батерия е , няма покритие или просто собственика е изключил апарата си. newsm78/номера е към  Мтел/.

# 1
  • Мнения: 7 640
значи, че си е изключил телефона.
Ако е паднала батерията или е извън обхват, в случая казват
 Временно нямате връзка с този номер Peace

# 2
  • Мнения: 7 186
значи, че си е изключил телефона.
Ако е паднала батерията или е извън обхват, в случая казват
 Временно нямате връзка с този номер Peace

Така е. Peace

# 3
  • Мнения: 1 798
БЛагодаря за скоростните отговори, ама защо тогава при чуждите оператори отговора е `или-или`. newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
Малка поправка,когато казват "Временно нямате достъп до този номер"-означава,че сим картата е изключена от оператора,демек неплатена сметка.А когато казва"В момента няма връзка с този номер,значи че няма обхват!"Тенкю Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 492
И аз да питам какво значи -  Абоната временно е ограничил входящите си обаждания или нещо подобно

# 6
  • Мнения: 1 798
А ако човекът си е загубил телефона и нямам как да се обади за да го блокират, пак ли ще дава, че телефонът е изключен?

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз да питам какво значи -  Абоната временно е ограничил входящите си обаждания или нещо подобно
Ограничил си ги е щото не си е платил сметката Joy,сериозно-телефона е спрян от оператора.

# 8
  • Мнения: 2 495
И аз да питам какво значи -  Абоната временно е ограничил входящите си обаждания или нещо подобно
Означава че този абонат е въвел код, чрез който иска да  бъде необезпокояван, и когато ти го търсиш, оператора ти казва горепосоченото Peaceт.е. ти не можеш да говориш с него, но той като те набере може да говори с теб

# 9
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз да питам какво значи -  Абоната временно е ограничил входящите си обаждания или нещо подобно
Означава че този абонат е въвел код, чрез който иска да  бъде необезпокояван, и когато ти го търсиш, оператора ти казва горепосоченото Peaceт.е. ти не можеш да говориш с него, но той като те набере може да говори с теб
Може може,ама като е спрян пак така казва Peace

# 10
  • Мнения: 2 495
Ограничил си ги е щото не си е платил сметката Joy,сериозно-телефона е спрян от оператора.
[/quote]Не е точно така-когато телефонът е спрян от оператора поради неплатена сметка отговорът гласи"Входящите /изходящите обаждания на абоната са ограничени"Има разлика между двете казвания на оператора Peace

# 11
  • Мнения: 1 798
Изключително много се притеснявам за този човек, тъй като от 2 дни набирайки , чувам само това `Телефонът на абоната не е включен`.нямама друга връзка с него, освен мобилния и съм страшно притеснена...
Значи сам си го е изключил..А същото ли ще казва операторът, ако е откраднат?

# 12
  • Мнения: 2 495
Изключително много се притеснявам за този човек, тъй като от 2 дни набирайки , чувам само това `Телефонът на абоната не е включен`.нямама друга връзка с него, освен мобилния и съм страшно притеснена...
Значи сам си го е изключил..А същото ли ще казва операторът, ако е откраднат?
Ако е откраднат, би трябвало да казва "В момента няма връзка с този номер", или "Абонатът не отговаря-моля обадете се по-късно"Незнам..Общо взето е много объркващо Rolling Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
Ако е откраднат и са махнали картата пак абонатът няма  да  отговаря.

# 14
  • Мнения: 1 798
Значи да се успокоя с предположението,че човекът си е жив и здрав и сам си е изключил апарата. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт