Трици за лице

  • 5 574
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 357
Преди 3-4 дни си купих едни трици за лице в бурканче са,ако някоя от вас се интересува ще погледна фирмата производител и искам да ви кажа,че за няколко дни с тяхна помощ се оттървах от гадните черни точки по носа.Много съм доволна.Използвам ги сутрин и вечер,след това мажа с крем и резултата е много по-чиста кожа само след няколко дни.Може би нищо ново няма да ви кажа,но искам да споделя с вас понеже от форума разбирам много неща за добрия външен вид,и се надявам с това да мога да помогна на поне една от вас да се сдобие с гладко лице без черни точки   bouquet Успех!

# 1
  • София
  • Мнения: 35 817
 Wink Давай повече инфо...чакаме

# 2
  • Мнения: 1 100
Wink Давай повече инфо...чакаме

 smile3521 smile3521 smile3521

# 3
  • Мнения: 357
Фирмата се казва Христина.Опаковката представлява пластмасово прозрачно бурканче с бяла капачка.Имаше 4 вида на тази фирма.Мойте са пшенични тоалетни трици.Струват 1,50лв.Състава е:пшенични трици,екстракт от лайка,каолин,ПАВ.Самите трици не са сухи,а са кремообразни..Пише да се употребяват ежедневно при мазни кожи и 2 пъти седмично при суха кожа.Аз за сега ги ползвам сутрин и вечер всеки ден,но по-нататък смятам да разредя употребата им.Кожата ми се чувства много добре и не се исушава.След употребата им нанасям крем Нивеа.Друго ,което пише на опаковката,е че добре съчетания състав максимално почиства,освежава и изглажда кожата   bouquet

# 4
  • Мнения: 5 313
Ще ги пробвам.А силно ли са ароматизирани?

# 5
Пшеничените трици са наистина страхотно нещо  newsm10 В пубертета ползвах всеки ден и кожата ми беше много чиста.  Сега вече ползвам по-деликатни продукти, защото кожата ми започна да става по-суха.

# 6
  • Мнения: 661
Може ли да покажеш снимка да видим какво точно да търсим?

# 7
  • Мнения: 649
а миеш ли лицето с нещо друго преди да нанесеш триците?

# 8
  • Мнения: 357
Ще ги пробвам.А силно ли са ароматизирани?

Ами ароматизирани са.Като се измиеш и ти миришка хубаво

Може ли да покажеш снимка да видим какво точно да търсим?

Ще потърся в интернет и ако намеря ще сложа снимка.За съжаление няма с какво да ги снимам

а миеш ли лицето с нещо друго преди да нанесеш триците?

Не не мия лицето с друго.Използвам ги като измиващо средство тях

# 9
  • Мнения: 357
Ето тук открих снимката: http://catalog.bg/products.php?company=6113&id=4333
На този адрес избирате си пилинг,щракате върху картинката и най-отдолу са 4 вида трици на фирмата.Мойте са мокри пшенични.

# 10
  • Мнения: 1 798
И аз преди седмица случайно ги открих в една аптека, има сухи и влажни.Влажните ми харесват повече, за мазна кожа, като моята , е чудесен вариант за освежаване и почистване.Правя го всяка вечер след измиването с гела за лице.

# 11
  • Мнения: 7 914
И аз ще взема да пробвам! Hug

# 12
  • Мнения: 1 798
а миеш ли лицето с нещо друго преди да нанесеш триците?
Ако си с грим, няма как триците да го отмият/пробвала съм Embarassed/.

# 13
  • Мнения: 7 914
А колко често се ползват тези трици? newsm78

# 14
  • Мнения: 1 798
На опаковката пише, че за мазна коже е ежедневната употреба, за суха-2 пъти седмично.Моята е мазна и всяка вечер ги използвам.

Общи условия

Активация на акаунт