Помощ за момиче на 18г., което се нуждае от бъбречна трансплантация...

  • 2 208
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 223
Жестоко е да загубиш детето си поради липса на пари, дори  да е на 18г.! Ако не е мястото в този форум или раздел, посъветвайте ме на ЛС къде майката може да потърси помощ. Не ми е близка и не я познавам,  но мъката и ме разтърси - дори не търсеше помощ или съчувствие - работата ми е свързана с копирни услуги и случайно погледнах какво снимам!!! Е, разпитах я какво е направила - тя се разплака и каза, че по медиите апелират за малки дечица, и с право (нейни думи) - а за нейната дъщеря няма надежда защото е голяма!...  цитирам  я по-памет! Предала се е, казва, че е търсила помощ от ОББ и Шоуто на Слави - но  резултат няма засега... Какво да ви кажа, прималя ми някак след тази исторя, с нейно разрешение снимах ТЕЛК-а на дъщеря и го сканирах, за да го кача в нета http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=3052&AlbumId=59120 . Жената е на около 50 г. , казва  че  е многотентна майка и това е най-малкото и дете... остави адрес и телефон: София, Люлин 3, бл. 369 вх.1,  ет.7, ап. 36 тел: 927-23-76 -казва се Пенка Петрова Гергинекова, а дъщеря и: Петя Иванова Тренина... Това е, тъжно но факт! Искам да помогна, но не знам как...

# 1
  • MUC
  • Мнения: 297
Тази тема не може ли да се закове?

# 2
  • Мнения: 1 629
Дани, ако има банкова сметка ще е по-лесно. Не разбрах, има ли такава?

# 3
  • MUC
  • Мнения: 297
Дани, ако има банкова сметка ще е по-лесно. Не разбрах, има ли такава?

Едниният от сканираните документи е потвърждение на банката за отварянето на сметката, там май го има номера и банковия код.

# 4
  • Мнения: 1 629
Тъй като Дани пусна темата, и е проверила случаят, ще я помоля тя да даде и банковата сметка. Ще помогна с колкото мога. Peace

# 5
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Каква е необходимата сума?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 223
Днес ще звънна да я питам жената, вчера се чувствах много неловко. Каза, че ако съберат пари операцията ще е в Пакистан, там било най-евтино. Другото, което искам да разбера е, как се процедира с големите фирми. Предполагам, че се ходи на място, но кой точно се търси - и какъв е  подхода - незнам...

# 7
  • Мнения: 3 091
има ли новини?
в Пакистан съм чувала, че хигиенните условия са под всякаква критика... Та  е нож с две остриета.
Основен източник на информация за клиники, цени и т.н. - за добро или за лошо - остава министерство на здравеопазването...

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 576
Много ми стана мъчно за жената и детето, то е все още дете. Та каква е сумата разбра ли се?

# 9
  • Мнения: 7 091
Бутам темата малко по-нагоре за да я видят повече хора! Praynig  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 1 223
Съжалявам, че така зачезнах, но имах някои неотложни неща за вършене тези дни. Това което ме озадачава е , че никой не отговаря на домашният тел. който ми даде жената  newsm78. От  три дни звъня по няколко пъти от 08.30 до 21.00ч. и все свободно. Силно се надявам повода да е най-хубавия... но все пак помолих днес един клиент, който живее в съседен блок да направи малко проучване и да  пусне бележка в пощенската кутия от мое име -  да ми се обадят Embarassed По природа не съм мнителна, а и сама предложих помощ, но докато не науча нещо повече ще оставя така нещата. Идеята ми е да поговоря с майката и да се срещна с дъщерята. Имам  човек, който е готов да направи безплатно сайт с цялата необходима и оригинална документация, остава само да се свържем. Когато имам новини, ще пиша в темата!

# 11
  • София
  • Мнения: 6 743
Ще чакаме да пишеш.  Hug

# 12
  • Мнения: 1 072
Това е сайта на Петя Тренина.

# 13
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Тези които не могат да помогнат по сметката, как могат да дадът парички?

# 14
  • София
  • Мнения: 6 356
в Пакистан съм чувала, че хигиенните условия са под всякаква критика... Та  е нож с две остриета.

това категорично не е вярно!
моята сестра беше трансплантирана в Пакистан преди 3 месеца и имам информация от първа ръка! условията и лечението в болниците, които правят трансплантации там е отлично - нашите болници са тези, в които хигиенните условия са под всякаква критика, но това си го знаете всички.
никакъв нож с две остриета не  е това, защото Пакистан е единственият шанс за бъбречно-болните да се сдобият с бъбрек в момента.

Общи условия

Активация на акаунт