От кой месец подути крака?

  • 21 500
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 348
Здравейте, в 25 седмица съм и забелязвам как все по често между петата и кокалчето от вътрешната страна започнаха да ми се образуват възглавнички. За сега след почивка от вечерта до сутринта спадат, но се чудя кога ли ще си останат надути или ще се надуят още повече  newsm78 . А на вас подуваха ли ви се краката от кога започнаха ако е така?

Последна редакция: нд, 09 юли 2006, 21:40 от jupeto

# 1
  • Мнения: 458
Доскоро имах този проблем/казвам до скоро / защото като намалих солта почти го нямам освен ако не прекаля с ходенето.Може и при теб да е тъка пробвай да хапваш по безсолно.Успех до края и леко раждане

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Мойте крака започнаха да се надуват в началото на 8 месец.неизбежно е  Cryпочивай повече и си вдигай краката да почиват във всеки удобен момент Party
лека бременност до края  bouquet

# 3
  • Мнения: 4 915
Моите изобщо не се подуха.

Изобщо бременността ми беше прекрасна - освен 2-3 неразположения в началото, не получих нито стрии, нито подути крака, нито киселини, нито напълнях много.

Да, избягвай да ядеш много солено. Солта задържа вода в тялото и води до подпухване.

# 4
  • Мнения: 962
Подуха ми се краката в 8м.,а от 7м. получих киселини.Но една приятелка която е бременна в 7 м. ми каза как се е преботила със подутите крака.Ядяла е мн.извара и се е оправила.Пробвай дано ти помогне!








-------------------------
Пишете на кирилица!!!

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 00:04 от Аурелия

# 5
  • Мнения: 564
Аз съм седми месец - да чукна на дърво, все още нямам този проблем. По принцип ограничавам солта (още от едно време). Но пък на мои приятелки им започнаха оттоците още  в 5-ти месец... Но е важно да се направи изследване на урината за за наличието на белтък

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
В пети месец започнаха да ми се подуват,около кокалчето и от другата страна,после и самите стъпала.

# 7
  • Мнения: 2 242
моите не са се подували

# 8
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
От края на 4 месец съм с надути крака, до вечерта вече приличат на гюленца, сутрин са отново същите. Лошото е, че не мога да обуя какви да е обувки и ходя с едни стари чехли и голям срам, но малко остана поне.

# 9
  • Мнения: 1 350
Бях в 5-я,когато за първи път забелязах подутината на левия си крак.От тогава краката ми оттичат-най-вече левия, десния-много рядко и то в случаите ,когато се заседявам.Не ям много солено,нямам албумин,гледам да се разхождам,дори за кратко....и нямам оттоци(а вече съм в 8-и). Peace

# 10
  • Мнения: 8 917
В 6-я ми се подуха за 10-тина дни и се нормализираха Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 483
На мен ми се подулват от края на третия месец! Проблем е и жегата защото когато е по-хладно подутините изчезват! Много е неприятно, и аз ще се опитам да хапвам по-безсолно, пук ще видим какво ще стане. Успех!

# 12
  • Мнения: 656
Моите крачета започнаха да се подуват от 5тия месец, почти нищо не ми помогна да спаднат, но остава малко надявам се после всичко да се оправи. При мен спадат като се разхождам повече Grinning Ако сутрин като се събудиш са подути слагай си една възглавница под краката има голям ефект Grinning

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
На мен си ми бяха подути от края на 5я месец докато родя.Носех 1-2 номера по-големи чехли и обувки.

# 14
  • Мнения: 596
Започнаха да ми се подуват краката и ръцете точно 45 дена преди термина. Всичко отмина след като родих. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт