жълтеница при раждане на бебчо???

  • 957
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
Мамчета кажете ми нещо повече за тази жълтеница при раждането на бебка?За първи път чувам за нещо такова че има и ме плаши,а след два месеца ме чака раждане Rolling Eyes.И трябва ли се подготвя с нещо друго

# 1
  • Мнения: 4 150
Естествен процес при почти всяко бебе.Отделно не е zадьлжително да има жьлтеница.Жьлтеницата минава бьрzо (zа около 1 седмица) и най лесно се повлиява с кьрмене...
Ако имате Отрицателен реzус фактор,може да имате повече манипулации след раждането...Но това може би ве4е са ви каzали...
  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 284
нормално е всяко бебе я има при някои е по силна но минава бързо нашта за няколко дена

# 3
  • Мнения: 46 486
... И трябва ли се подготвя с нещо друго

Трябва! С изключително кърмене  Peace

# 4
# 5
  • Мнения: 8 917
Мамчета кажете ми нещо повече за тази жълтеница при раждането на бебка?За първи път чувам за нещо такова че има и ме плаши,а след два месеца ме чака раждане Rolling Eyes.И трябва ли се подготвя с нещо друго
Напълно нормално и нищо необичайно няма в това едно бебче да изкара физиологичната жълтеница - не се притеснявай Peace

# 6
  • Мнения: 1 425
Ще подкрепя всичко писано да тук.Ние също имахме жълтеница при раждането ,но за няколко дни отшумя,но наистина с кърменето по-бързо минава.Не се притеснявай предварително ,защото твоето бебче може и да няма жълтеница.Успешно и без проблемно раждане ти пожелавам.

# 7
  • Мнения: 1 111
 Моят пък жълтееше почти до края на третия месец, беше само на кърма, така че.....

Общи условия

Активация на акаунт