Великите българи

  • 620
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 394
Влизали ли сте в сайта Thinking

На какво основание за величие се мъдрят имена като Ахмет Доган, Симеон Сакскобуркготски....


еле пък Ути бъчваров newsm78-айде той поне е българин и готви български вкусотии  chef

# 1
  • София
  • Мнения: 6 916
Не съм влизала в сайта,но нещо не мога да я разбера тази инициатива  newsm78 Какво се опитват да покажат?Че и пари от смс-и събират  Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 6 417
Не съм влизала в сайта,но нещо не мога да я разбера тази инициатива  newsm78 Какво се опитват да покажат?Че и пари от смс-и събират  Crossing Arms
Мдаа, хептен са изветрели newsm78

# 3
  • Мнения: 4 629
За кой сайт говорите?

# 4
  • Мнения: 1 416
Избери великите българи - www.velikite.bg...

# 5
  • Мнения: 1 416
Влизали ли сте в сайта Thinking
На какво основание за величие се мъдрят имена като Ахмет Доган, Симеон Сакскобуркготски....
Аз нямам представа какви са временните резултати и дали предоставят такива въобще. Видях, ча базата данни с имена, е създадена след представително проучване на МБМД... Ето защо, Ахмед Доган и Симеон също са вариант - все пак са публични личности, с власт, наши съвременници...
Аз, лично, не бих гласувала за нито един от двамата обаче...  Peace

# 6
  • Мнения: 3 394
Не е ли по-скоро велик, този, който наистина е направил нещо за родината си-за народа и за прослава на страната, отколкото този, който има власт?

# 7
  • София
  • Мнения: 3 421
 Влизах и мислех да гласувам, но се ядосах като видях, че са сложили хора като Ути Бъчваров, Ахмед Доган и доста други.
Какво им е великото, че не мога да се сетя newsm78
 
 Според мен велики българи са хората направили нещо за страната и народа си, хора които се помнят и след 100 години.

Властта е преходна(както всички знаем), важно е какво си направил за страната си докато си притежавал тази власт. (е, Симеон си взе имотите)

# 8
  • София
  • Мнения: 3 816
И аз се възмутих,все пак става въпрос за великите българи,а не за известните! Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 1 629
Знам, Карбовски е противоречива фигура, и доста от вас го недолюбват, но статията му за 'великите българи', беше много добра.
Тази инициатива нещо не ме кефи, идеята е хубава, но ще бъде опорочена. Но, пък, ние тук също може да си спретнем такава класация Grinning

# 10
  • Мнения: 2 821
А Веселин Маринов, Волен Сидеров, Емил Кошлуков....за известни или за Велики българи става въпрос newsm78.....
абе щом е инициатива на БНТ....ясна работата...

# 11
  • Мнения: 6 167
нямаше ли такава тема
събират се пари и накрая за най-великия - паментик.
ако е това ( че не отварям сайта) - вече го дискутирахме
пълна простотия.

ПС: Българин е всеки с български паспорт, а величието е нещо твърде субективно.

Общи условия

Активация на акаунт