Юли - време за море...и за бебета, по две./10.07-16.07/

  • 8 149
  • 300
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 120
Добро утро, заядливки.
Надявам се да сте надвили страстите и да сте в добро настроение днес.
Също се надявам никой да не напуска форума освен ако има основателна бебешка причина.

Аз съм се олелкила и с мислене и без мислене - факт.
Надеждата обаче умира последна.
Ще стягам мъжо, щото много се е разпуснал/за секса става дума/.
Хубав ден. Hug

# 1
  • Мнения: 267
Добро утро!
И двете с Дара едновремено сме пуснали новата седмична темичка, но модераторите си знаят работата Simple Smile
желая бебеносна седмичка на всички!  Peace

# 2
  • Мнения: 883
Добро утро, милички! Много сте ранобудни днес! Погледнах аз като се събудих, но нямаше темичка и ето докато стане кафето те писали момичетата!
Даре, как е усмивката? Ще я видим ли?
Елица, ти как си, мила? Чакам, да знаеш!!!  Praynig
Аз малко се понатъжих, защото вчера и днес температурата ми падна с по половин десета. ФФ се коригира с последното си предположение и сега залага на 28 ден. Значи нещо не ми се отвори овулационния календар, но Т днес е 36.9. Това малко ли е? Има ли още надежди? Аз се стягам зя изпит, за рожден ден и за море. Хайде успешна седмичка на всички!  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 3 561
Здравейте девойки,

Стискайте ми палци днес по обяд - на лекар съм, после ще докладвам  Simple Smile.
Пожелавам на всички много късмет тази седмица

# 4
  • Мнения: 1 701
green_dawn, успех на доктора и да докладваш после! Simple Smile

Добро утро на всички. За мен започва нова трудна седмица изпълнена с чакане и тревоги. Ще се старая да ви заниамвам възможно най-малко с чакането на дена Х (четвъртък- тогава съм на доктор) и с адското ми гадене!
  bouquet   bouquet   bouquet

# 5
  • Мнения: 264
Добро утро момичета Simple SmileПожелавам на всички лека и изпълнена само с положителни емоции седмица Simple SmileНека всички като мен които чакат лелката тази седмица да не я дочакат,а да се похвалят с най-хубавата новина двете чертички на тесчето Grinning

# 6
  • Мнения: 191
Добро утро момичета  bouquet
Успешна седмица и много сбъднати мечти за  EFP желая от сърце Hug

# 7
  • Мнения: 9 990
Добро да е!
Даре-теб те чаках. Hug
Поне зъбките покажи, наистина....сега в напрежение ли ще ни държиш-да не можем да спим! Grinning Wink
Уиш-има едни хомеопатични против гадене, ама да не те излъжа сега точно кои бяха-защо не провериш в близката аптека?И няма начин-бременните неволи са такива, гледай какво ще стане по-натам/ това не е като заплаха, а като пожелание-става по-хубаво! Grinning/
Ели-разкажи и ти нещо Flutter
Ди-ти пък толкова накуп-рожден ден, изпит, море-къде дават така Crazy
green_dawn-успех и да се похвалиш ще чакаме.
Така, сега аз, да измрънкам-майчини неволи.
на моето момиче тази седмица му е последна в яслата Confusedи ме тресе едно чувство на невъзвратимост такова...странно.Спомних си преди две години как я оставих за първи път и седнах на кафето отсреща, развълнувана и със сълзите на очи.Днес-отново по същия начин-седнах да пия кафе и ми стана мъчно, но и радостно някак си.И аха да ревна-ама нали хора много-не върви CrazyТа тази ми седмица ще е белязана със "завършването" на малката.Ще спретнем малък купон в петък, после-ваканция. Hug

А, проверката за правопис видяхте ли?Пак ли е временно само или вече ще си я имаме? newsm78

# 8
  • Мнения: 112
Здравейте и от мене, сладурчета!   bouquet   bouquet   bouquet
Успешна седмичка на всички!
green_dawn стискам ти палци, мила!
Искам само да ви попитам кога най-рано се появяват признаци на бременност? Аз от 2 дена си въобразявам разни неща, но си мисля, че е прекалено рано за някакви изводи.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357

А, проверката за правопис видяхте ли?Пак ли е временно само или вече ще си я имаме? newsm78
Ще си я имате  Wink

# 10
  • Мнения: 267
faUlica, видях те че се навърташ наоколо. Я бързо докладвай какво става с тебе?  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 932
Добро утро и от мен момичета и успешна седмица на всички  Hug Hug

green_dawn стискам палци мила да има с какво да с епохвалиш Simple Smile  Peace

Пенелопа Simple Smile браво за дъщеричката ти   bouquet, да ти е жива и здрава и още много радости да ти носи Simple Smile,един ден така от университет да я чакаш с умиление Simple Smile
Simple Smile Днес съм в особенно приповдигнато настроение нетипично за мен в понеделник сутрин, ма нали днес ще ми монтират нова пералня  newsm44 та място не мога да си намеря от радост-това е първата пералня в живота ми, която си купувам сама, без мнението на никой- милия само скита с мен 5 часа как ме издържа(без да мрънка)  loveuuu не знам и накрая просто се съгласи с избора ми!
Това е похвалих се  #Silly

# 12
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Добро утро и от мен момичета, аз най-после отлепих глава от възглавницата и да ви се похваля... вчера БТ ми беше 36.2 а днес ми е 36.5.... Май започва голямото чакане при мен, след 6 дневно понижение най-накрая се започна  Hug но мисля, че би трябвало още да ми се покачи но ще видим де то божа работа...
 Момичета имам едно пожелание към всички ви- Уважавайте хората около себе си защото изгубите ли уважението е много трудно да си го възвърнеш... и е много трудно когато загубиш вяра в човек в който си бил сигурен, че никога няма да те предаде... Правете любов, Не война...
   Уиш испех ти пожелавам тази седмица да мине гладко...
  green_dawn успех при чичко доктор и да донесеш само хубави новини  Hug
  nellyani мила честита ти нова пералня   bouquet
   Даре благодаря за подкрепата... много ми помагаш   bouquet

# 13
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
, видях те че се навърташ наоколо. Я бързо докладвай какво става с тебе?  ::

ми нищо,не ми се пише,предпочитам да чета.направих си тест вчера и е отрицателен ама те и циците вече ми спаднаха,работим този месец през ден,че миналия всеки ден и нищо не направихме.успех момичета Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 3 249
Хайде да се разпиша и аз, че да се намирам на работа!  Crazy
Първо на всички не-очакващи - да си я чакат лелката чак до догодина! На всички правещи - много нежни и ползотворни ласки!

Аз - в сряда ми е дипломната защита!  bowuu Изпаднала съм в тих ужас и вместо да ходя да зубря слово, вися по форумите и съм за бой!  Embarassed Свекърва ми се кани да ми идва на гости в събота и за словото за дипломната не знам, ама вече съм измислила слово как да я отрежа по телефона, сега остава да се осмеля и да се обадя!  hahaha  Crazy

Хубава седмица на всички, като защитя, ще дойда пак да докладвам. Вие за палците нали си знаете?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт