Епилация, солариум в каква последователност

  • 7 588
  • 9
  •   1
Отговори
Момичета в четвъртък ще ходя на море. Искам да си направя кола-маска на триъгълника мин. 3 дни преди това, т.е. днес или утре. Но освен това искам да отида и за последно на солариум - поне два пъти, че да не белея на морето много-много. И сега се чудя как точно да стане номера, защото знам, че на солариум не се ходи след епилация. Но колко точно време не се ходи  newsm78 И дали може да направя първо двата дни солариум - днес и утре, и след това утре да отида на кола? Не ми се смейте на въпросите! Praynig

# 1
  • Мнения: 2 663
Първо епилация и после солариум.Аз се прецаках сама преди 2 седмици и от колата ми падна малко тена

# 2
  • Мнения: 1 937
А при мен - епилация, после солариум - цялата се изприщих!
Направи си епилацията днес, почини ден, после отиди на солариум!

# 3
  • Русе
  • Мнения: 659
Трябва да се изчака поне 2 дни след епилацията преди да се отиде на солариум. Аз така направих-отидох на солариум на следващия ден след епилацията и станах на петна. Оттогава минаха 2 седмици и се позаличиха вече. Най-добре първо солариума след това епилацията. Даже в соларното стуидо, където аз ходя са изброени случаите, в които не трябв ада ходиш на солариум - епилацията е един от тях.
Приятно прекарване на морето

# 4
  • Мнения: 361
сутрин епилация следобяд солариум и съм ок ,никакви проблеми  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 35 814
Първо епилация  Peace

# 6
  • Мнения: 7 914
Първо епилацията, но задължително остави кожата да 'си почине" ден-два! Peace

# 7
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
...и в девте последователности съм правила СОЛАРИУМ и КОЛА...нямала съм проблем дори за миг!

# 8
 Hug Благодаря момичета! Вчера бях на кола, ощавиха ме от главата до петите  Grinning Това беше причината да се страхувам да ходя на солариум непосредствено след епилацията, защото ако има и най-малка вероятност да стана на петна - на мен ще ми се случи по закона на Мърфи  Confused Смятам и днес да оставя кожата да почине, а утре да отида на солариум.

# 9
  • Мнения: 2 897
Аз мисля да отида на солариум и после веднага на кола маска, но само на триъгълника. Мисля, че в този случей не е проблем. Или бъркам?

Общи условия

Активация на акаунт