Пловдивчани, помагайте за едни адреси плийззз

  • 1 050
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Канена съм на сватба обаче не знам къде се намират нито ресторанта, нито ритуалната зала, нито църквата.

Аз ще ви напиша кои са, а вие ако можете да ми кажете на коя улица са, аз ще ги видя в bgmaps.

Много ще съм ви благодарна.

Значи - р.з е "Старият град"         църквата е света Богородица,          ресторанта "Шармант".

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ритуалната зала и ресторанта не ги знам. Но църквата 'Св. Богородица' няма как да я пропуснеш - още на влизане в Стария град (откъм Главната и Джумаята) се пада вдясно - големи каменни стълби, църквата е на площадката отгоре им.

# 2
  • Мнения: 819
Ритуалната зала и ресторанта не ги знам. Но църквата 'Св. Богородица' няма как да я пропуснеш - още на влизане в Стария град (откъм Главната и Джумаята) се пада вдясно - големи каменни стълби, църквата е на площадката отгоре им.

Ха,нашата сватба беше там! Но съм от София и не мога да дам подробно обяснение.Мисля, че в горния постинг е добре обяснено!

# 3
  • София
  • Мнения: 12 550
Ритуална зала "Старият град" се намира точно срещу стълбите на църквата Св. Богородица. А най-лесно можеш да стигнеш по следния начин. От Тримонциум тръгваш по Главната. Като стигнеш Джумаята завиваш по стълбите надясно и тръгваш да катериш Стария град. След около 200 метра вляво е ритуалната зала, а точно срещу нея вдясно е църквата. За съжаление този ресторант не ми говори нищо.

# 4
  • Мнения: 377
Май само ресторанта е останал.
Намира се в Кичук Париж - ул. Скопие №23
Ето линка:
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=9230ee23c74b2c285fa911ef3626ac … p;ix=19&iy=12

но според мен не е много ясен.
Ще се опитам да обясня горе долу, въпреки че не знам до колко познавате Пловдив. Ако идвате от Главната /Цар Борис 3 Обединител/ на кръстовището на Сточна гара продължавате направо и се качвате на надлеза. На първия светофар завивате надясно и това е улица Скопие, ресторанта е след около километър точно до него има парк. Дано съм била полезна.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Ресторантът се намира на ул."Скопие" 23 до парка на Белите Брези. Има и телефон за връзки: 032 / 694929. Откривам и друг телефон: 763 - 928. Възможно е да е втория, защото цифровите телефони в Кичука започват със 76.

Последна редакция: пн, 10 юли 2006, 10:36 от gmsvetla

# 6
  • Мнения: 344
Ресторант "Шармант" се намира на бул. Скопие в квартал Кичук Париж.Намира се в парка Белите брези, който всеки го знае и заведението преди така се казваше. Ритуалната зала и църквата са точно обяснени - в началото на Стария град, едно срещу друго.

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Възможно е да е втория, защото цифровите телефони в Кичука започват със 76.
Новите цифрови започват с "69" (сигурно искат да намекнат нещо на населението на Кичука...) Grinning Така че и първият е верен.

# 8
  • Мнения: 2 212
Аз живея точно до Шармант-а. Значи старото му име беше "Белите брези". Както са ти обяснили, ако идваш от бетонния мост на сточна гара, продължаваш направо първо през Билла така отстарни, после направо продължаваш докато стигнеш едно кръстовище, на което отляво има голямо заведение - казва се "Айсберг" и завиваш там наляво, това е Скопие улицата, а Шармант-а е 500 м. по надолу, така на входа на един парк.

# 9
  • Мнения: X
Момичета, много, много ви благодаря. Това, че църквата и ритуалната зала са близо ми е много важно. Grinning

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
А-а-а не са близо. Излизаш от едното и влизаш в другото Grinning

# 11
  • Мнения: 6 206
Момичета, много, много ви благодаря. Това, че църквата и ритуалната зала са близо ми е много важно. Grinning
Всъщност са едно срещу друго, пресичаш улицата и това е.
А от църквата до ресторанта - от същата сватба ще има поне още двайсет коли и ще карате почти само направо. Няма как да сгрешите.

Общи условия

Активация на акаунт