Търся хидратиращт лосион за лице ?!?!?

  • 586
  • 14
  •   1
Отговори
хайде помагайте ако се сещате за такова лосионче, аз преди доста време ползвах едно на орифлейм, със звезден плод беше, след това ми бяха носили от германия пак едни местни марки, но сега вече свършиха и не знам какво да си купя.....

# 1
беше кремообразна емулсия, подобна на т мляко и пак се ползваше памуче, някой сеща ли се за нещо подобно  Tired

# 2
  • София
  • Мнения: 3 787
хайде помагайте ако се сещате за такова лосионче, аз преди доста време ползвах едно на орифлейм, със звезден плод беше, след това ми бяха носили от германия пак едни местни марки, но сега вече свършиха и не знам какво да си купя.....
Какво е звезден плод?

# 3
хайде помагайте ако се сещате за такова лосионче, аз преди доста време ползвах едно на орифлейм, със звезден плод беше, след това ми бяха носили от германия пак едни местни марки, но сега вече свършиха и не знам какво да си купя.....
Какво е звезден плод?
така се казваше въпросната серия на орифламе....

# 4
  • Мнения: 177
ами аз се сещам За За един продукт на Oil of Olaz- казва се Feuchtigkeitsfluid(овлажняващ флуид). не Знам дали я има тази марка в БГ, но предполагам, че да. то представлява рядка консистенция_ нещо малко по_рядко от тоалетно мляко или нещо подобно, в крайна сметка Зависи от тоал. мляко.

# 5
ами аз се сещам За За един продукт на Oil of Olaz- казва се Feuchtigkeitsfluid(овлажняващ флуид). не Знам дали я има тази марка в БГ, но предполагам, че да. то представлява рядка консистенция_ нещо малко по_рядко от тоалетно мляко или нещо подобно, в крайна сметка Зависи от тоал. мляко.
B
Благодаря, ще поразпитам за това лосионче  bouquet

# 6
  • Мнения: 505
Дав също имат хидратиращ лосион с фактор, добър е, но все още не съм го засичала в България.

# 7
  • Sf
  • Мнения: 808
Не можах да разбера от въпроса ти, но ето тук в сайта им на орифлейм, може би ще го откриеш Simple Smile Успех Simple Smile
http://www.oriflame.bg/prod/indexCatalog.jhtml

# 8
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз ползвам на гарние хидратиращия флуид-с екстракт от грозде.Много е свеж,не е мазен и веднага попива.

# 9
  • Мнения: 5 539
Happyderm, Loreal Simple Smile

# 10
  • Мнения: 168
 И аз използвам флуида на Гарние с екстракт от грозде-разкошен е!

# 11
# 12
# 13
# 14
  • Мнения: 5 313
Аз ползвам на гарние хидратиращия флуид-с екстракт от грозде.Много е свеж,не е мазен и веднага попива.

Не е  лош. Peace

Общи условия

Активация на акаунт