Пълнолуние на 11.07 от 06:02 часа

  • 2 118
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 461
Хайде на пълнолунието утре сутрин.Имате цял ден днес да се настроите психологически. Simple Smile

# 1
хайдеее Simple Smile
вече за трети път ще правя лунната
не отслабвам, но пък се чувствам прекрасно след разтоварващ ден
даже специално си мисля да си купя кухненски робот за да си правя зеленчукови сокове
я кажете вие какво си пийвате през този ден?
дали може айрян?

# 2
  • Мнения: 614
Пишете ме и мен, даже започвам от днес разтоварващ ден  newsm10

# 3
  • Мнения: 200
И мен ме пишете в отбора!   Hands Clap

# 4
  • Мнения: 237
И аз ще погладувам Peace

# 5
И аз  Peace предната седмица смъкнах 1 кг Joy

# 6
  • Мнения: 310
Ще видя....миналия път не можах нещо....да сваля  Rolling Eyes  харесва ми часа...така че се надявам да успея  Peace

# 7
  • Мнения: 1 063
I az sym s vas!

# 8
  • Мнения: 324
да не казвам голяма дума, ама и аз съм в клуба. Кажете само какво беше позволено освен фрешчета и кафе newsm78

# 9
  • Мнения: 673
а докога продължава изтезанието? че оня ден гладувах едно денонощие и нещо и щях да умра на следващата сутрин от немощ и треперене. Смъкнах 2 кг., но после си върнах единия.

# 10
  • Мнения: 2 956
да не казвам голяма дума, ама и аз съм в клуба. Кажете само какво беше позволено освен фрешчета и кафе newsm78

Много вода  Peace

а докога продължава изтезанието? че оня ден гладувах едно денонощие и нещо и щях да умра на следващата сутрин от немощ и треперене. Смъкнах 2 кг., но после си върнах единия.

24 часа поприцип ,а е добре и малко повечко,но 24-те са си задължителни,ако си решила да я спазваш и успееш де
Успех   bouquet

# 11
  • Мнения: 241
И аз обезателно ще се пробвам  Simple Smile

# 12
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Хайде и аз съм с вас! Hug

# 13
  • Мнения: 353
Като ще се броим хайде пишете и мен. На мен луната ми помага да задържам свалените кг. Само първият път, когато лунувах имаше -1кг., а следващите пъти тц... нищо и половина.
Успех на всички.

# 14
  • Мнения: 321
И аз се включвам към отбора,защото днес толкова колечество с храна погълнах,че ще имам запас  не за 24,а за 48часа Embarassedайде дано да устискаме Praynig  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт