Трябва ли да се притеснявам

  • 589
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Дъщеря ми е на 1 и9 месеца.От 1и 6 сме без памперс тя по4на да казва сама.Преди месец махнахме и през нощта тя или издържаше до сутринта или ме събуждаше,но от няколко дена се напикава.Не знам на какво се дължи , дали е нормално след като сме го махнали ве4е.Ве4ер не пие много те4ности .

# 1
  • Мнения: 505
Споко! Случва се. Дъщеря ми от годинка и половина и тя е без памперс и чат-пат се напикава нощем - сега е на 2 и половина. Имало е моменти, в които го е правила няколко вечери редовно, сега - почти не го прави. Да не ти казвам, че сина ми ще стане на 4 и той е просто върха.  Grinning Редовно ми погажда номерца.  Laughing Ще мине, не й се карай - обясни й и я помоли да се опита да не го прави.  Peace

# 2
  • Мнения: 8 917
Дъщеря ми е на 1 и9 месеца.От 1и 6 сме без памперс тя по4на да казва сама.Преди месец махнахме и през нощта тя или издържаше до сутринта или ме събуждаше,но от няколко дена се напикава.Не знам на какво се дължи , дали е нормално след като сме го махнали ве4е.Ве4ер не пие много те4ности .
Не мисля, че има какво да те тревожи - постигнали сте голям успех и определено не може да стане "от раз" Peace А аз се надявам след морето Гери вече да е без памперс Rolling Eyes Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт