Качествено чадъре?

  • 1 174
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 346
Момичета моля споделето опит, с какво чадърче за количка мога да изкарам ЦЯЛО лято Sunglasses Просто вече ми писна да купувам поредния механизъм на Чиполино  #2gunfire

# 1
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз миналото лято си купих от тези магазини http://www.stefi.biz/ и вече второ лято си карам с него.

# 2
  • Мнения: 346
Аз миналото лято си купих от тези магазини http://www.stefi.biz/ и вече второ лято си карам с него.
Не мога да ги видя в сайта им  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 2 181
А ми в сайта може да ги няма,но в магазините ги има.Ако има телефони се обади и питай какво има в момента.

# 4
  • Мнения: 3 760
А на каква цена си го взела?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 181
А ми 11лв мисля че беше newsm78

# 6
  • Мнения: 2 323
Явно са им слаби миста на повечето чадърчета - аз затова много внимателно го местя Wink

# 7
  • Мнения: 346
Явно са им слаби миста на повечето чадърчета - аз затова много внимателно го местя Wink
Tи аз се опитвам да го местя внимателно, ама моя юнак бързо им вижда сметката  Tired

# 8
  • София
  • Мнения: 293
На Play чадърчетата механизма е по-различен от този на Chipolino и изглеждат доста здрави. Виж ги ако искаш в Малечко и си вземи направо такъв (ако ги продават отделно от чадърчето разбира се  newsm78). Само дано не струва колкото 2 Chipolino чадърчета ...  Confused  Thinking

# 9
  • Мнения: 5 228
На Play чадърчетата механизма е по-различен от този на Chipolino и изглеждат доста здрави. Виж ги ако искаш в Малечко и си вземи направо такъв (ако ги продават отделно от чадърчето разбира се  newsm78). Само дано не струва колкото 2 Chipolino чадърчета ...  Confused  Thinking

Струва колкото 3 чадърчета на Чиполино, но е качествен и красив. Има Плей и Бебе Конфорт. В Малечко.

# 10
  • София
  • Мнения: 293
...
Само дано не струва колкото 2 Chipolino чадърчета ...  Confused  Thinking

Струва колкото 3 чадърчета на Чиполино, но е качествен и красив. Има Плей и Бебе Конфорт. В Малечко.
Исках да кажа, че само механизма може да струва толкова  Laughing
Иначе съм абсолютно съгласна с мнението ти.
Още един плюс на Плей-я: самото чадърче е шито от два плата (например отгоре черен, отдолу сив)- според мен шансът да премине слънчев лъч през него е минимален. Докато за Чиполино, особено пък Бертони, не може да се каже същото  Naughty

# 11
  • Мнения: 346
Благодаря ви момичета,
днес звънях в Малечко, но нямаха много налични цветове...ще ида да ги видя на място. Казаха че цената им е около 52-54 лв

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
Има на ABC design за 35лв.немси.
Но в момента нямат.Края на седмицата очакват зареждане.

# 13
  • Мнения: 5 228
...
Само дано не струва колкото 2 Chipolino чадърчета ...  Confused  Thinking

Струва колкото 3 чадърчета на Чиполино, но е качествен и красив. Има Плей и Бебе Конфорт. В Малечко.
Исках да кажа, че само механизма може да струва толкова  Laughing
Иначе съм абсолютно съгласна с мнението ти.
Още един плюс на Плей-я: самото чадърче е шито от два плата (например отгоре черен, отдолу сив)- според мен шансът да премине слънчев лъч през него е минимален. Докато за Чиполино, особено пък Бертони, не може да се каже същото  Naughty

Не те разбрах явно.  Blush На скъпите чадърчета не продават само механизми, доколкото ми е известно. Защото не се чупят толкова лесно.

# 14
  • Мнения: 346
Има на ABC design за 35лв.немси.
Но в момента нямат.Края на седмицата очакват зареждане.
Къде мога да ги видя?

Общи условия

Активация на акаунт