Препоръчайте акушерка за Тина Киркова

  • 2 391
  • 6
  •   1
Отговори

Мили мамки, моля ви да ми препоръчате мила акушерка за "Тина Киркова". От форумите и мненията на всички вас, стигам до заключението, че най-удачно е да се договориш с някоя, която да е до теб в този важен момент-раждането. Не сме от имащите много средства, но 200 лева за следене на бременността можем да отделим и също за почерпките след раждането... Но суми от рода на 1000 лв. са достичко, имайки пред вид и предстоящите по бебчо разноски. Ако някоя от вас има изживяни положителни емоции с дама - акушерка от там, моля да ми пише на адрес : Ina.Markova@doka.com БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВРЕМЕ И ВНИМАНИЕ!

# 1
  • Мнения: 549
ами аз раждах там съвсем скоро.Акошерките се държът много мило,съжалявам че дори не разбрах името на моята.Държа ми ръката през цялото време .Успех ти желая !

# 2
  • Мнения: 1 744
И аз родих там. Бях два дни в предродилна зала и се нагледах на раждания и лекарско поведение. Извода, който си направих е, че като виждат че се вслушваш в съветите им, се държат много мило и внимателно, и с изключение на една - не й знам името, всички бяха много мили. Освен това отговаряха на въпросите ми. Особено имаше едни младички, бяха изключително мили за медицински персонал.  Аз лично не съм се уговаряла с никого. Успех!

# 3
  • Мнения: 1 544
аз имах уговорка с акушерка и съм много доволна  Heart Eyes името и е Роси и на лични мога да ти пусна телефон. Но по принцип всички са много готини  Peace

# 4
  • Мнения: 346
Раждах там с "избор на лекар". По стечение на обстоятелствата заедно с лекаря ми ме израждаше Росица Найденова. Запознах се с нея на самото раждане. Grinning За мен е перфектна акушерка. С 35 години стаж и безкрайно слънчев човек.

# 5


Благодаря за информацията от сърце!

# 6
  • Мнения: 422
моята акушерка се казваше ян4ева.
Не съм я избирала, бях с избор на екип (лекар) и тя си беше в екипа.
Екипа е на др.Дон4ева, много млади4ки и много мили, през цялото време бяха до мен, опитваха се да ме разсмиват Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт