ел. / термо кана-каква?Марка FIRST?

  • 4 020
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 561
Здравейте,
За морето съм решила да си купя ел. кана, за да притоплям набързо мляко, сок  и да правя каши, та се чудя кава марка да избера.Гледах едни турестически от 400 мл. с 2 чашки на FIRST, но се притеснявам дали ще излезе читава. А не ми се дават много пари за нещо, което ще го полвам само по почивки.
Моля да ми помогнете в избора. Ако накой полза техника на  тази марка да даде отзиви.
Благодаря ви мамчета.Разчитам на вашето мнение.

# 1
  • София
  • Мнения: 11 703
Не мога да ти дам съвет,но ме вълнува същия въпрос и ще следя темата!А каква е цената на тези кани?

# 2
  • Мнения: 1 561
Тази за която писах, туристическата е 15 лв, иначе другите по- големите от 1л започват от 25 -49 странните марки и марковите стигат до към 60-70 лв.Но тази инвестиция, макар и за добра марка не ми се вижда добра, все пак е техника, та затова питах специално за тази марка, че елит ги изпробвах и няма да повторя.Та тази да не е същата класа

# 3
  • София
  • Мнения: 293
Преди около година си купих една още по-куча марка и от FIRST. За 18 лв, 1,5 л, с една година гаранция.
Казах си, че само да издържи докато мине гаранцията ще се изплати.  Simple Smile
Ами все още работи и не смятам да я сменям.
Според мен е въпрос на късмет, случвало ми се е маркови ел. уреди да се счупват без време  и обратното Close
Бих те посъветвала да я вземеш - за 15 лв ... все ще се изплати Simple Smile

# 4
  • Мнения: 205
купувай я,не я мисли Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 8 280
и в ТСМа има горе долу на същата цена
Иначе ние купихме Филипс много сме доволни, предимстото й е, че че вътре няма отрити реотани, нооо струваше маса пари  #Crazy

# 6
  • Мнения: 1 561
Да, един мил продавач ме светна, че по-добре било със скрит реотан, а тази е именно с такъв HugМай ще я вземем, пък каквото излезе.Май малко ползват такава техника, и не могат да дадат мнение.Но за тези пари си струва да рискувам.

# 7
  • Мнения: 207
Аз ползвам Rohnson, мъжа ми я купи от Технополис. Супер доволна съм. Цената и беше около 30 лв.
Става и за притопляне  и за изваряване. При всички слу4аи върши много добра работа. Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 293
На моята ТСМ кана със скрит реотан и се спука за няколко месеца незнайно от какво желязното дъно и протече  Close
Тогава си купих кучата марка кана (с открит реотан) и вече 1 година я ползвам много интензивно. Дори като готвя я ползвам, че котлона ми е слаб - плаче за ново  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 544
Нашата е сименс струва 58 лева/скоро купихме същата за подарък/ иначе аз я имам от 5 години и съм страшно доволна не е минал и ден без да я ползвам и на дъщеря ми бибероните и шишетата преварявах в нея сега и на малкия, каши правех даже като готвя вместо да чакам да ми заври водата на котлона си я слагам в каната и за 2 мин. е готова и така я местя на печката.
Но за марката определено си е до късмет.

# 10
  • Мнения: 1 680
Имаме Мулинекс от 5 години, ползваме я ежедневно, много съм довона.

# 11
  • Мнения: 8 917
На майка ми й купихме Филипс - много  е доволна, но мога да ти кажа какво да гледаш
- да е повече ватове - по-мощна
- да има индикатор за вода
- плосък реотан - по-лесно се чисти
- да е самоизключваща се - удобно е Peace

# 12
  • Мнения: 7 640
имам такъв пасатор от зората на демокрацията Mr. Green- без грешка е до днес Peace

# 13
  • Мнения: 1 561
Благодаря ви много за съветите!
The Sun инфото много ми помогна.Ще отида и ще разпитам за характеристиките. Hug  bouquet

# 14
  • Мнения: 8 917
Благодаря ви много за съветите!
The Sun инфото много ми помогна.Ще отида и ще разпитам за характеристиките. Hug  bouquet
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт