кога се прави погача?

  • 751
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 549
имам някакви спомени,че трябваше да е преди бебо да навърши месец.Така ли е и има ли някакви специални ритуали?

# 1
  • София
  • Мнения: 6 743
Прави се на 40 ден.
Има много такива теми.Може да потърсиш в търсашката или в сайта www.bg-mamma.com

# 2
  • Мнения: 1 410
Погачата се прави на 40 ден.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 926
По принцип се прави на 40тия ден, но ние я правихме малко по-късно  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 3 979
 WinkНие правихме на 38-мия ден! На 40-тия отидохме на църква, аз, майка ми и бебето.

# 5
  • Мнения: 2 494
На 40-я ден се ходи в църквата за чиста молитва-трябва да е точно на 40-я ден! А погачата се прави около тази дата, може няколко дни по-рано или по-късно, когато ви е удобно! Ние я направихме на 43 ден-искахме да е събота, за да е удобно за гостите! Hug  bouquet

# 6
  • Мнения: 549
благодаря на мамите за отговорите Проверих в саита и разбрах кога се прави.Там наистина пише подробно,просто не съм проверила,за което се извинявам!

# 7
  • Мнения: 268
 Ние направихме погачата на 23.04.2005г., Кико е роден на 13.03.2005г.
 Тоест Кико е бил на 41 дни

# 8
# 9
  • Мнения: 992
прави се или точно на 40-тия ден или малко по рано, но някои е правят и по късно, както ви е удобно точни правила няма  Peace

# 10
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Погачата е след църквата (ако ще ходите на църква), тоест на или след 40-тив ден.

Желая ти много незабравими емоции и безброй щастливи орисници за детенцето ти!

Бъдете здрави!   bouquet

# 11
  • Мнения: 962
ние погочата и ходенето в църквата ги направихме точно на 40 ден  Peace

# 12
  • Мнения: 3 334
Прави се на 40 ден.
Има много такива теми.Може да потърсиш в търсашката или в сайта www.bg-mamma.com
Peace

# 13
  • Мнения: 1 284
ние правихме погача преди 40дни така знам на 40 отидохме на църква
за погачата каниш само жени, правите погача две момичета я чупат над теб, хвърлят се пари отгоре после се заързва кърпата и се слага на високо.

# 14
  • Мнения: 8 917
На 40 дни, но аз не знаех - така, че минахме без нея Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт