Igrachka SUNCHO otkade?

  • 998
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Momicheta molja pomognete mi...
arsja iigrachka Suncho da pee kato Suncho i da izglejda taka.Ako sluchaino znaete kade ima molja vi spodelete.

# 1
  • Мнения: 2 693
Малееееее, напиши поне Suncho, че аз доста се замислих какви ли песни би могъл да пее Санчо Панса, чак и играчка да има такава... Rolling Eyes  Grinning

Иначе има друг форум за такива и подобни теми. Wink

# 2
e Bravo be!pone kato tolkova hora sa mi procheli vaprosa ne maoja li njakoi da mi otgovori pone  Sob

# 3
  • София
  • Мнения: 15 215
Ами аз го чета втори път вече. Надявам се някой да ти е отговорил, че и аз да науча това-онова, обаче-нъц! Не съм виждала никъде такава играчка.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 679
И аз не съм виждала такава играчка.
А ти сигурна ли си, че има такова нещо или просто на теб ти е хрумнало и си решила да потърсиш? Всъщност и на мен ми звучи интересно, та ако някой знае да казва  Grinning

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
За такава играчка не съм и чувала...  Rolling Eyes
Не може ли просто от тези плюшени, които се закачат над леглото и като им дръпнеш сиджимката, пеят (чужди) приспивни мелодии? Точно Сънчо едва ли ще намериш.

# 6
Ami ne sam si ja izmislila imah takava kato malka.Ta sega poneje plemennizata e ludnala po Suncho i plache kato si trugval.Ta sestra mi iska da i kupi takava.Hm jad me e che ne se seshtam kade e mojata peeshe pesnichkata i imashe tumno sinio nametalo na zvezdichki.Beshe mnogo krasiv.Sajaljavam che veche njama takiva Weary

# 7
И на мен ми звучи много добре и бих купила Сънчо за Коледен подарък, така че ако видите някъде пишете!

Общи условия

Активация на акаунт