Черната топла кола маска

  • 2 616
  • 7
  •   1
Отговори
  • London, baby
  • Мнения: 800
 Вие ползвали ли сте такава? Знаете ли от къде мога да се здобия с такава?

# 1
  • Мнения: 13 512
Не зная откъде би могла да се сдобиеш с такава-мисля даже,че не се произвежда вече.А за какво ти е? Тя  е вредна за капилярите, а не е по-ефикасна. Като държиш да е топла, можеш да пробваш със захар и лимон да си направиш.Мисля,че и Таку имаха подобна-восъчни перли,които се разтапят.

# 2
  • London, baby
  • Мнения: 800
По-ефикасна е, аз с такава си правя триъгълника при козметик. Тъпото е,че козметичката я прецежда и я използва и на други клиентки. Тая кола маска е българска, мирише на гадно, но повече издържа от другите включително и от италиянската топла кола маска. От студената кола маска не съм доволна, защото ми се образуват подкожни пъпки и трае само една седмица, а при черната спокойно си изкарвам 2 седмици!!!

# 3
  • Мнения: 13 512
Да ти кажа честно-не съм чула във Варна някой да работи с нея.

# 4
  • Мнения: 260
Кварталната козметичка работи с такава, нещо не ме кефи, ще си търся друг салон. Черната кола представлява чисто и просто колофон, което е смола. За да е течна, трябва да е много гореща, което е вредно за кръвоносните съдове. Защо си решила че искаш такава? 

# 5
  • Мнения: 1 708
И аз не съм фен на такава кола маска!В началото и аз си правех такава при козметик,но просто нямаше друга.Сега не бих си направила такава.
Мисля че има много други варианти!
А перлите на Таки според мен не са сполучливи!

# 6
  • Мнения: 870
Аз не ползвам такава, но съм виждала по магазините, българска е на фирмата, която произвежда течната Сара. До колкото знам е в нещо метално и директно се затопля в него на котлона.

Намерих една снимка:
http://www.jankar-bg.com/HCM.htm

# 7
  • London, baby
  • Мнения: 800
Благодяря за сайта, не знам дали става дума за същата ще я потърся из козметичните магазини. Купувала съм си на "Сара" срудена кола маска и тая дето се затопля, но тази топла не съм я виждала.

Общи условия

Активация на акаунт