Отговори
  • varna
  • Мнения: 78
Нямам опит ...гледах няколко касети, но те бяха от преди 4-5г ,искам да е нещо интересно и забавно .Ще сам благодарна на всяка идея Simple Smile

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 845
Ами понеже доста често се налага да гледам сватби,
това което правят е - танц лимбо с колана на младоженеца, първо на фона на еротична музика младоженката сваля колана и после момчетата минават под него, но това се дирижира от водещата, по принцип.
Другото е разни забавни пожелания, различни за булката и младоженеца,
едните набутани в розови балони, другите в сини и двамата пукат по един балон и си четат пожеланията пред гостите.
А друго - въпроси, на които отговарят, седнали с гръб един към друг  с вдигане на ръка или обувка, после се гледа колко верни отговора има, нещо подобно на "Горчиво".

Вече ми се спи и немога да мисля  Simple Smile, ако се сетя за друго пак ще пиша.

# 2
  • varna
  • Мнения: 78
Благодаря ти ...и това ми върши работа  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 1 511
Сещам се за Разпределяне на домакинските задължения. Например на едно листче написано: Аз ще мия чиниите!; на друго -  Аз ще изхвърлям боклука!; на трето - Аз ще готвя в неделя! и така каквото още измислиш. Всичките сложени в подходяща чаша или купа и един след друг теглят листчетата и четат на всеослушание кой какво ще върши!

А можеш да го направиш и не само за домакински задължения...интерпретирай  Hug

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 154
Раздавате на четери пет мадами от гостите на сватбата, най-добре необврързани или поне не семейни еднакви ключове ( за жилище ) и когато младоженеца и булката са заедно на масата DJ обявява - И сега  е време който има ключ от ергенското жилище на младоженеца,нека да го предаде на булката, защото на него вече няма да му трябва  Joy Joy Joy нещо от тоя род беше, въпрос на импровизация. На последната сватба на която присъствахме DJ го направи,  негова беше идеята и се получи голям купон, как една след друга мадамите идваха и даваха сърдито ключовете  Joy Joy Joy Е разбира се ,трябва да се прецени и според това какви хора са младоженците ,най-вече булката  hahaha

# 5
  • Мнения: 35
Булката се пробва да прекара сурово яйце през панталона на младоженеца,като го вкарва през единия крачол и го изкарва през другия Laughing
Ако го изтърве по средата... rotfImao...
Ако успее,значи била готова за домакинстване Mr. Green

# 6
  • Мнения: 945
На нашата сватба нямаше нито една игра. Доверих се на DJ, според чието мнение хората точно са се раzтанцували и почва някаква игра и всички си сядат. Така според него се скапвало настроението на гостите.

Доверих му се и хе сгреших, по масите почти нямаше хора  Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 4 965
Според мен, първо питай младоженците какво мислят по въпроса.
Някои не искат да имат игри и подобни на сватбата си. Аз лично харесвам по-изчистения сценариия, за да може (както писа Гери) гостите да танцуват и да се забавляват. Все пак е сватба, а не шоу.
На нашата сватба "волната програма" включваше единствено чупене на питката в началото, захранването един-друг с тортата и хвърляне на букета в края - другото бяха само танци - повечето гости не седнаха през цялото време.
По-добре измисли някаква изненада. Примерно, Гуна Иванова е приятелка на майка ми и беше гост на сватбата ни - тя ни изпя 3-4 народни песни, свързани с повода и беше много приятен подарък (до тогава известна певица не ми беше посвещавала песни Grinning).

# 8
  • Мнения: 7 430
Страхотна темичка  Wink и понеже днес ни поканиха да сме кръстници  Wink(1-ви братовчед ) побутвам темичката за нови идеи Peace

Благодаря Ви предварително   bouquet

# 9
  • Мнения: 7 430
...сетих се и нещо друго да попитам - какво е по-добре да подарим - нещо за къщата или пари newsm78
Дано има отзовали се на темичката ми, макар, че днес е срещата на мамите и едва ли ще ми обърнат внимание - сигурно се готвят да са красиви в момента Tired

# 10
  • varna
  • Мнения: 78
Влез тук .....  http://www.svatbata.org/     
на мен ми помогнаха , има доста статии за кумове и ще намериш доста отговори на въпросите които те интересуват Peace

# 11
  • Мнения: 410
Отдавна я гледам тази темичка и все се каня да се включа и аз и все нямам време #Cussing out
Преди 2 години бях на сватбата на една много добра приятелка.Цялата компания бяхме поканени,та то къде без нас Whistling.Питахме младоженците какво искат и те си казаха ПАРИ.Определехме по колко ще дадв всеки и се посъбра една доста добра сума.Щеше да е тъпо да се изтъпанчим цяла маса народ и да им дадем едно мизерно пликче в което сме сложили парите Mr. Green След голямо мислене ето какво измислихме.Всеки имаше бойната задача да си даде парите в монети по 1 лев.Купихме едно глинено гърненце и сложихме парите вътре,един вид като имане Money.Да ама имането трабва да е закопано нъкъде и те сами да си го намерят.Е,отхвърлихме идеята да го закопаваме,защото добре познаваме булката и решихме да го скрием под нашата маса.И така те като доидоха до нас,когато минаваха за подаръците им дадохме едно пликче,като искането беше да го отворят пред нас.Да но вътре не бяха парите smile3533,а лист на който пишеше,че подаръка им е на друго място и трябва да отидат до там smile3521.И така на няколко места сложихме пликчета че трябва да отидат на следващото посочено място и те обиколиха целия ресторант newsm62.Всички гости се чудеха какво става Whistling.На последната бележка пишеше да се върнат при нас,дадохме им още един плик и вътре вече пишеше че подаръка им е под масата.И така те си намериха нашето "имане" Money
Беше много забавно и интересно,ако искаш можеш да скалъпиш нещо такова,може и да не е с пари smile3521
Знам още няколко игрички но те пос коро са за гостите,за приятелите на младоженците.Ако имаш интерес,ще ти ги напиша Peace
Успешно и весело комуване Wink

# 12
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Преди седмица станахме кумове с мъжа ми и подарихме на младоженците уикенд в луксозен хотел край Банско- Катарино СПА. Те останаха очаровани от идеята. Около сватбата си събраха доста пари, с които да си купят всичко необходимо, но нямаше да си позволят такава екскурзия. Купихме им и една точилка и каска (строителна), които им подарихме на шега, като най- добрите приятели на една семейна двойка. Получи се много забавно Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 1 809
Ирка, и ние миналата седмица бяхме кумуве и подарихме романтичен уикенд в Кемпински Гранд Арена в Банско. И това, мога да го твърдя със сигурност, беше най-успешния подарък.

# 14
  • Мнения: 6 164
Сещам се за Разпределяне на домакинските задължения. Например на едно листче написано: Аз ще мия чиниите!; на друго -  Аз ще изхвърлям боклука!; на трето - Аз ще готвя в неделя! и така каквото още измислиш. Всичките сложени в подходяща чаша или купа и един след друг теглят листчетата и четат на всеослушание кой какво ще върши!

А можеш да го направиш и не само за домакински задължения...интерпретирай  Hug

Нашия DJ беше измислил всички игри и тази беше една от тях, но "късметчетата" бяха в балони - сини за мъжа ми, бели за мен. Пукаш с карфица и късмета изпада. Не бяха точно битови: той трябваше да ми купи кола, аз да ходя на кафе само с приятелКи Mr. Green , той да пие бира с приятели само в неделя, да ми носи закуската сутрин в леглото и такива... smile3521

Общи условия

Активация на акаунт