Разкрих я във форума

  • 11 530
  • 142
  •   1
Отговори
Мили момичета и момчета, като прочетете публикацията ми ще разберете защо ми се наложи да ви се представя като анонимен гост.
Потребителка съм на този страхотен форум от около почти 2 месеца и за това време се пристрастих. В началото се запалих от снаха си (жената на брат ми), която вече повече от 2 години е редовна във форума. Веднъж докато разглеждах старите теми и случайно познах нейния профил по линийките на племенниците ми (преди това не я бях питала какъв й е ника във форума). В началото се зарадвах че съм я "спипала", но като прочетох какви неща е писала за свекарва си (майка ми) щях да падна! Проявих любопитство и разгледах старите й публикации, а там....толкова обиди, толкова изкривени и изопачени случки, касаещи цялото ми семейство. #Crazy
До сега се разбирах със снаха си, защитавала съм я в много ситуации, а в момента се чувствам пълна идиотка Crazy Толкова съм обидена и объркана, че не казах на абсолютно никого.
Брат ми със семейството си живеят в друг град и скоро ще ни идват на гости Rolling Eyes Кажете ми как да постъпя, как да се държа с нея??? Tired
ОООООх! Направо не знам! ooooh!Иска ми се да скрия дълбоко в себе си разочарованието, ама дали ще успея... не знам

# 1
  • Мнения: 818
Според мен ...трудно е да я приемеш както преди,но не си разваляй отношенията.Брат ти си я обича въпреки ,че тя не харесва майка ти или теб...имай си 1 наум.Това е моят съвет.

# 2
  • Мнения: 4 414
не знам какво е писала и до колко можеш да го преглътнеш, но имай предвид че всяка история с 2 действащи лица има поне 3 версии - на единия, на другия и истината Wink
така, че това, което за теб е изопачено, за нея може да си е чистата истина...и обратно!
опитай се да видиш и другата гледна точка. малко трудно става, когато си лично засегнат, но си заслужава.
успех!  bouquet

# 3
  • Мнения: 22 867
Така е, ти сама казваш, че майка ти има трески за дялане. Приеми, че това е нейното отношение, тя има право на такова, нали? Не може да обича свекърва си, само за да ви се хареса. Просто във форума, когато си инкогнито, е по-лесно да си кажеш/напишеш това, което те вълнува и да ти олекне след това. Щом брат ти я е избрал, обича я и живее с нея, приемай я такава, каквато е. Няма нужда от конфронтация и развалени отношения. За всички ще е по-лошо. Приеми, че тя не може да гледа майка ти с твоите очи.

# 4
Да забравим за малко за майка ми. Става въпрос, че снаха ми например ни изкарва виновни за нещо което се случи с племенника ми докато той си беше с тях - с майка си и баща си. А във форума прочетох, че ние сме го гледали когато това се случило  #Crazy #Crazy #Crazy

# 5
  • на село
  • Мнения: 3 916
А сега станала е тя каквато е станала  Simple Smile, нали не си моята зълва, че знам ли вече,
е аз никога не съм писала нищо лошо за свекърва ми, дори напротив  Grinning.

Сега по същество - според мен като се видите е добре да поговорите, кажи и, че си чела във форума това което е писала  и дали наистина го мисли.
Може наистина да има проблеми, за които ти незнаеш.

# 6
  • Мнения: 2 013
А тя сега като прочете тук дали няма да се познае? Тя е била недискретна, разказвайки семейни неща във форума, а на всичкото отгоре те е запалила и теб да се регистрираш. Сега ти й даваш възможност да разбере, че си прочела всичко, което е написано от нея, и си разочарована от нея. Не е ли по-добре вместо да пускаш тема и да искаш съвети (ние нито знаем нито какво е писала за майка ти, нито къде е истината), да й пишеш на лични или направо да й се обадиш по телефона. Разбери защо е писала такива неща. Чуй нейната гледна точка. Може пък да помогнеш да се сближат и разберат една друга със свекърва й-твоята майка. Най-гадно е да се появяват такъв вид конфликти между близки хора и да не се изговарят.

# 7
  • Мнения: 5 317
Чуй нейната гледна точка. Може пък да помогнеш да се сближат и разберат една друга със свекърва й-твоята майка. Най-гадно е да се появяват такъв вид конфликти между близки хора и да не се изговарят.

Това е и моето мнение.

# 8
  • Мнения: 1 860
 Аз пък не разбирам какъв е този мазохизъм?  newsm78 Ами за теб майка, за нея просто "свекито". То е като да провериш на мъжа си есемесите и да се убедиш, че си има любовница. И защо? Ами така е, не веднъж тук се е казвало, че като пишем ни олеква и си споделяме проблемите и гадните мисли.
 
 Ако питаш мен било, какво било. За теб лъжа за нея истина. Ако до сега сте се разбирали, няма смисъл с това да си разваляте отношенията. Брат ти я обича каквато е. Не си мисли, че не я знае или не подозира какво е нейното мнение. Ако той я обича такава, нямаш право да вземаш отношение.
 
 На мен много като ми накипи си казвам: "От истината боли, за това ми е по-хубаво да живея безболезнено!"  Peace

 

# 9
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ами, редно е да си го изясните  в семейството, а не да й се ядосваш, без дори да си чула нейната гледна точка. Щото ние тук не сме критерий-нито знаем бил ли е племенникът ти там или не-няма как да повярваме на която и да е от страните
Нали знаеш вица-На теб баба, на мен-тъща. Всеки има своята гледна точка и, тъй катохората не са телепати, докато не я каже, нищо няма да се промени.
Давам хубави съвети, но и на мен не ми се занимава със свекърва ми напоследък, та вероятно, ако / когато ми прекипи, ще й дойде отникъде, с което не се гордея.

# 10
  • Мнения: 2 924
Не е единствената ,която по една или друга причина разкрасява, променя ,скроява събития и случки според собствените и изисквания и за момента:) Нали не мислиш , че всичко казано във форума е истина. В повечето случаи истината е 10% ,а от там нататък става голямото надлъгване. Но то това и му е хубаво на форума- казваш си твоята истина и за разлика от реалния живот тук те чуват и реагират.  Колко хора имат щастието да бъдат чути вън, даже и да крещят:)
 Аз винаги съм твърдяла ,че най нещастна бих се чувствала ,ако имах дарбата да чета чуждите мисли. Така или иначе знаейки ги няма да ги променя ,а в много случаи мога да изгубя душевното си равновесие и мир:) Мислите не могат да се контролират за разлика от поведението . Съвета ми е просто да забравиш какво си прочела. Ако не беше този форум едва ли щеше да знаеш какво мисли снаха ти и щяхте да си живеете в мир и любов. А ако не можеш да забравиш не влизай тук или поне не и чети постовете.Simple Smile Форумите са и за да дадем свобода на духа си ,ограничаван от вкоренените правила и ограничения вън. Ползвай се и ти от тази свобода, е естествено по-дискретно ,че виждаш ли някой и теб може да те познае:)
 

# 11
  • Мнения: 5 577
Хей, виж сега - след като тя ти е казала за форума едва ли крие нещо. Така мисля.

Недоуточнение някакво има, това е.  Laughing

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Кофти тръпка... Confused Ама каквото и да мислиш, колкото и да те боли- за нея майка ти е просто свекърва. А това че преувеличава разни случки или ги преиначава- какво чудно има?! Известно ни е, че в интернет пространството мнозинството от  совите не са това, което са  Whistling
Според мен не променяй отношението си към нея  Peace. Аз по- скоро бих подхвърлила, че вече съм съфорумка и съм успяла да я позная  Crazy

# 13
  • Мнения: 5 577
за нея майка ти е просто свекърва.

Точно, много добре казано.  Confused

# 14
  • Мнения: 1 446
Бъди над тези неща.
Защо си чела нещото ,които е писала? Може би си знаела какво е написала? Wink
В интернет пространството не бих се ядосала за такова нещо.

Общи условия

Активация на акаунт