Махнахме решетката на кошарата

  • 1 783
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 425
Момичета не знам вие кога го направихте, но ние я махнахме преди 3-ри дни. До сега ме беше страх, защото Вики много се върти нощем, но реших че сега е дошъл момента.
Първата вечер беше много смешна, но и сладка. Легна си сама на леглото "за големи деца", заспа както обикновено. Ние предвидливо сложихме одеала, да падне на меко  Mr. Green По едно време се чува "пат" и госпожицата е на земята  Mr. Green Стана огледа се, каза "ОПАЛА", качи се пак на леглото и продължи да спи  Mr. Green С татито се заляхме от смях, такава картинка беше. Така първата вечер пада на меко 7 пъти  Mr. Green Но пък на втората и третата нито веднъж.
А при вас как стана? Кога махнахте решетката или сложихте дечицата в детско легло?

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Взе ми темата из под пръстите Mr. Green. Тъкмо мислех и аз да пускам същата. Тази нощ за първи път Руми спа без решетка. И аз, като теб, бях сложила 1 одеало на земята, само че не падна нито веднъж. Ще видим, дали и другите нощи ще са така безпроблемни. Сутринта беше станала преди мен и тъпчеше с босите крачета по одеалото и много щастлива викаше "мамо виж!" и така ме събуди Joy! Вече разбира, че не е бебе, май Wink!

# 2
  • Мнения: 723
Откакто Алекса е на 1,6 год. спи на друго легло, за големи и без решетка. Намрази си нейното покрай едно боледуване и вече няма шансове да спи в него.
Сега е много щастлива, защото когато и да стане, може да дойде при нас и да ни се хвърля по главите докато спим.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 019
Още не сме я махнали.

# 4
  • Мнения: 1 425
Взе ми темата из под пръстите Mr. Green. Тъкмо мислех и аз да пускам същата. Тази нощ за първи път Руми спа без решетка. И аз, като теб, бях сложила 1 одеало на земята, само че не падна нито веднъж. Ще видим, дали и другите нощи ще са така безпроблемни. Сутринта беше станала преди мен и тъпчеше с босите крачета по одеалото и много щастлива викаше "мамо виж!" и така ме събуди Joy! Вече разбира, че не е бебе, май Wink!
Мама Мери честито и на вас тогава, като гледам лентичката ти, май сме почти наборчета.
И моята Вики вече осъзнава, че е голяма и сама казва, че е КАКА> Още повече че скоро наистина ще стане кака  Laughing

# 5
  • Мнения: 2 657
Аз съм все още в 4уденка дали да я сваля и аз решетката Rolling EyesВсе си мисля,4е му е още рано,а и той много се върти и все ме е страх,4е ще пада по 100 пъти Laughing
Та се 4удя,дали ни е време ве4е да я махаме newsm78

# 6
  • Мнения: 49
Здравейте,
Ние махнахме решетката преди 1 месец. Нашата госпожица 
доста се въртеше като по-малка - слагах я в едно положение,
а я намирах в съвсем друго /краката на мястото на главата/
и обикаляше всички ъгли на леглото . Като поотрасна започна
да спи по-спокойно и затова  решихме да махнем преградата.
Първите няколко нощи падаше по няколко пъти на възглавниците
до леглото й и продължаваше да спи върху тях. Беше доста смешно-
аз я премествам на леглото и след известно време пак чувам "туп"  Laughing
След няколко такива изпълнения спря да пада, явно се усеща като
стигне до края на леглото и инстинктивно се дръпва навътре, знам ли.
Освен това като се събуди, сама си става и се качва на нашето легло,
намества се до мен и  пак заспива  Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 6 743
И мен ме тормозеше този въпрос, но като ви гледам лентичките си двам сметка, че на нас ни е още мнооооого рано  Hug
Честито на всички които вече са успели    bouquet

# 8
  • Мнения: 1 425
И мен ме тормозеше този въпрос, но като ви гледам лентичките си двам сметка, че на нас ни е още мнооооого рано  Hug
Честито на всички които вече са успели    bouquet
Дамянти на вас малко ви е раничко май  Mr. Green Не бързаи ще му дойде времето на сладурчето. Аз си мислех, че поне седмица ще пада от леглото, но Вики надмина очакванията ми. Пада, но само първата нощ.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 621
Браво на вас.  bouquet Моята маймуна е на 2 и половина, но още не сме я махнали. Засега не ми дава зор да я махам. Имаше един такъв период по едно време, но се размина. Ще видим ние кога ще и я махнем. Peace

# 10
  • Мнения: 7 474
Аз слагам един стол до леглото , но и без него не е падала!  Praynig

# 11
  • Мнения: 356
         Аз слагам одеяло  и възглавница, но само през първите дни падна веднъж през нощта...

# 12
И нашата маймунка е почти на 2 и половина и още не сме я махнали , но това не и пречи да я прескача, когато реши. Вече ме е страх да не падне някой ден лошо и май ще трябва и ние да го направим скоро, но все ме възпира факта че много шета из спалнята като е на свобода и пипа къде ли не, а сега има поне някакво препятствие преди да пристъпи към действия.

# 13
  • Мнения: 17 407
Ние я махнахема преди 2 месеца, обаче много падаше, и после рев да я взема при нас. Така около седмица и пак я сложихме. Скоро няма да я махнем май- много неспокойно спи и се върти.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 054
Честито на махналите решетката  Hug

Давате ми голяма идея да пробвам  Thinking ама много се върти диването, много ще пада първоначално, но повече ме е страх, че се опитва да я прескочи като се събуди, а леглото ни е високо (има чекмеджета от долу) и май по-добре да попада малко върху възглавници и одеяла, отколкото в полу-успешен опит за прескачане на решетката  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт