Детските градини в Изток и Мусагеница?

  • 1 275
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 825
И аз се поддадох на масовата психоза за записване за детска градина сума ти време по-рано  Embarassed, та сега правя проучване на детските градини в кварталите Изток и Мусагеница. Моля да споделите с мен мнението си за градините в района и да ми препоръчате някоя.
Става въпрос не за ясла, а само за градина.
Благодаря! Hug

# 1
  • Мнения: 212
Скоро една мама пусна допитване за градина в "Изток".Та аз препоръчах нашата-ЦДГ № 70,"Здраве",на "Юри Гагарин",ъгъла с "Ж. Кюри".Тя е само градина,с добра материална база,голям зелен  двор(както повечето градини в района).Има доста извънредни занимания-спортна гимнастика с треньорка от "Академик",английски,френски и немски езици,приложни изкуства,футбол,карате,зимни и летни спортни академии-ски,плуване,тенис.Не знам,обаче,на кои учителки ще попаднете-там са общо взето две коренно противоположни категории.Нашите бяха прекрасни,след една-две рокади в първа група.А директорката е типичен представител на това съсловие,но пък лесно се преживява.
И като допълнение-четири години си водех детето от "Александър Невски" до там!

Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 13:47 от iliana.todoroff

# 2
  • Мнения: 470
Аз препоръчвам 12 ОДЗ в Мусагеница. Нямам забележки към персонала, а от директорката съм просто изумена в най-добрия смисълна думата. От септември и трите ми дечица ще са там.

# 3
  • Мнения: 109
Споделям мнението за 12 ОДЗ в Мусагеница.Голямата ми дъщеря 5 години беше там и съм доволна,сега от септември в яслата тръгва и малката.


# 4
Яслата на ОДЗ 12 е много добра и в двете групи се грижат много добре за децата, но за съжаление  не  е така в градината. То всъщност зависи от самите госпожи. На нашите деца (набор 2002) им се падна една госпожа просто нямам думи. Много пъти се оплаквахме на директорката, но тя винаги я защитаваше. Така, че въпрос на късмет.  

# 5
  • Мнения: 1 047
Щерка ми ходи на сборна в 12 ОДЗ в момента.
Не съм доволен от отношението на госпожите и лелките.Има една,която се държи много злобно и агресивно,а една друга всеки път ми се мазни и не обръща внимание на другите деца през това време.Дано само така да ми се е сторило! Иначе изглежда спокойна.

# 6
  • Мнения: 542
Яслата на ОДЗ 12 е много добра и в двете групи се грижат много добре за децата, но за съжаление  не  е така в градината. То всъщност зависи от самите госпожи.
Мдааа... подкрепям това. Нямам сериозни оплаквания и смятам, че на децата ми им е добре.
Също бих препоръчала яслата и градината, но е добре да се отиде на място и да се натрупат преки впечатления.


Малко оф: От утре градината няма да приема деца и те ще ходят в дежурна градина.
Не можах да се ориентирам къде е тази дежурна градина? Била в Дървеница. Може ли някой, който е ходил да ми опише къде се намира или да ми даде адрес - ще си я намеря на картата.
В градината ми обясниха с две думи, но съм в квартала от 3 години и не ги знам "околните забележителности"... Embarassed
Предварително благодаря. Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Съни, в Дървеница май е само една. Не знам кой номер е, но е точно преди училището, ако го знаеш, само че от дясно. Като тръгнеш от нас по улицата нагоре е всичко това /посока Ракова болница/. Лелеее, как обясних, дано си ме разбрала!  Hug

# 8
  • Мнения: 542
Благодаря ти.
Аз разбрах - не е в Дървеница, а в ..."студенското" Laughing Laughing, както ме упътиха...
Става въпрос за 79 ОДЗ в Студентски град.
Намерих го на картата, а утре ще го видим и "на живо".
Това, което ме притеснява е, че при местенето на децата в дежурна ДГ, не се предават медицинските картони (и миналата година беше така). В резултат - синът ми беше стоял 4 часа с температура докато дойда, защото не посмели да му дадат сироп - да не би да е алергичен... (той не е)
Затова държа лично да се срещна с учителките и сестрите и да им "предам" детето с по няколко думи.

# 9
  • Мнения: 1 047
.....държа лично да се срещна с учителките и сестрите и да им "предам" детето с по няколко думи.
Каквато е лудница обикновенно в такива случаи мислиш ли,че ще запомнят какво им казваш?А дали ще го кажат после на колежките си?
Моят съвет е да го напишеш на лист и да им го дадеш "черно на бяло".Както и размяна на телефнните номера.

# 10
  • Мнения: 542
Да, прав си... май така ще е най-добре. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 96
Съжалявам, че се включвам в темата не с отговор - имам впечатления от едната от яслите в "Мусагеница", но не и от детската градина. А исках да попитам дали някой знае добри ли ще са учителките, които ще поемат групата с дечица от второто полугодие на 2003 (записах сина си там, но нямам никакви отзиви за персонала и съм притеснена).

# 12
  • Мнения: 470
Привет, моят син също ще бъде в групата второ полугодие 2003, но и аз нищо не знам за госпожите. Запознах се с едната - Каштанова. Не ми е направила впечатление, нито добро, нито лошо. Дано някоя мама има опит с нея и напише отзиви.

# 13
  • Мнения: 542
А пък моя е в групата за първо полугодие, но също не ги познавам. Разбрах, че ще е в средния вход откъм широката страна на сградата... Laughing - много съм научила значиииии
Май едната ще се казва Младенова... но дотам - надявам се да свикне бързо с новите неща, синковеца (кака му - добре се справя, засега).

# 14
  • Мнения: 96
Pretty_witty, а знаеш ли колко деца са в тази група? И Кащанова на каква възраст е горе-долу? Спокойна ли ти изглеждаше?

Общи условия

Активация на акаунт