Молба за помощ - търся квартира в София

  • 2 053
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Здравейте отново  Cry Вчера писах във форума по друг повод, но една от причините беше, че сме без квартира и реших днес да пусна и нещо като обява.
С приятеля ми търсим да наемем необзаведена гарсониера в Надежда или Обеля до 220 лева. Ако някой нещо знае или дава - да пише. Мерси предварително.  Hug

P.S. От вчера гледам всичко, което се публикува в Интернет. Лошото е, че доста са неактуални, а наемите са скочили до небесата!   #Crazy

Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 16:25 от Eli4ko

# 1
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 733
Привет съгражданко!  Wink
До миналата седмица същия въпрос стоеше и пред мен. За щастие вече успяхме да намерим квартира. Ние поне процедирахме така - 2-3 дни аз стоя нон-стоп в нета и разглеждам най-новите обяви за квартири, а мъжът ми в София ходи по огледи. Вярно е че много от обявите не са актуални, но обикновено агенциите с които се свързваш те питат за изискванията и ти предлагат актуални оферти. Номера е като излезе обявата да се обадиш веднага и да си готов да идеш на оглед. Хубавите и изгодните квартири се вземат още същия ден. 
Процеса е доста изнервящ, наистина, но пък квартири в София много... Много от обявите за един и същ апартамент се пускат от различни агенции, затова трябва да се внимава за да не се окаже че от две различни агенции те водят на едно и също място.
Сайтовете в които аз търсех са www.imot.bg и www.imoti.net. Може да опиташ и на www.pozvanete.bg

Дано да съм помогнала!
Успех в търсенето!


# 2
  • Мнения: 479
Привет съгражданко!  Wink
До миналата седмица същия въпрос стоеше и пред мен. За щастие вече успяхме да намерим квартира. Ние поне процедирахме така - 2-3 дни аз стоя нон-стоп в нета и разглеждам най-новите обяви за квартири, а мъжът ми в София ходи по огледи. Вярно е че много от обявите не са актуални, но обикновено агенциите с които се свързваш те питат за изискванията и ти предлагат актуални оферти. Номера е като излезе обявата да се обадиш веднага и да си готов да идеш на оглед. Хубавите и изгодните квартири се вземат още същия ден. 
Процеса е доста изнервящ, наистина, но пък квартири в София много... Много от обявите за един и същ апартамент се пускат от различни агенции, затова трябва да се внимава за да не се окаже че от две различни агенции те водят на едно и също място.
Сайтовете в които аз търсех са www.imot.bg и www.imoti.net. Може да опиташ и на www.pozvanete.bg

Дано да съм помогнала!
Успех в търсенето!



Мерси Simple Smile  bouquet  И аз съм нон стоп там...  #Cussing out Но какво да се прави.. Дано изникне нещо нормално, че вече глава ме боли от такива проблеми  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 794
Само не се обаждай на обявите за евтина стая в Ст. град - телефоните са импулсни....
!!

# 4
  • Мнения: 479
Само не се обаждай на обявите за евтина стая в Ст. град - телефоните са импулсни....
!!
Мерси Simple Smile Но няма опасност. Търсим гарсониера и другите просто ги подминавам  #Crazy

# 5
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 733
Ох, сега прочето че тази задачка трябва да я свършиш сама  Confused
Много неприятно наистина! УСПЕХ!!!

# 6
  • Мнения: 794
Уфф.. не ти бях дочела пост-а до края, сори  Embarassed

тази част на София ми е "Тъмна Индия"  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 479
Благодаря и на двете ви:) Днес съм малко по - голям оптимист. Все ще изникне нещо. Просто ми се искаше и тук да пусна тема, за да не изпускам евентуална възможност.  bowuu  bouquet

# 8
  • Мнения: 992
ох и ние търсим квартира и нищо не намираме просто усъм се видяла в ужас
ние търсим в борово, красно село, бъкстон и павлово
не мога да повярвам какви квартири дават за какви пари уцас просто  ooooh!

# 9
  • Мнения: 479
ох и ние търсим квартира и нищо не намираме просто усъм се видяла в ужас
ние търсим в борово, красно село, бъкстон и павлово
не мога да повярвам какви квартири дават за какви пари уцас просто  ooooh!

А защо там? Предполагам, че с етзи квартали сте свикнали? В Павлово гледах някаква за 150 лева... Обади се да ти дам координатите ако искаш.

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
ох и ние търсим квартира и нищо не намираме просто усъм се видяла в ужас
ние търсим в борово, красно село, бъкстон и павлово
не мога да повярвам какви квартири дават за какви пари уцас просто  ooooh!
да, отврат е в тия квартали, ние плащаме 160 евро за обзаведен двустаен/по обява/, който всъщност се оказа полуобзаведена гарсониерка hahahaТова за 150 лева в Павлово сигурно е гараж, и то половинка Joy

# 11
  • Мнения: 479
ох и ние търсим квартира и нищо не намираме просто усъм се видяла в ужас
ние търсим в борово, красно село, бъкстон и павлово
не мога да повярвам какви квартири дават за какви пари уцас просто  ooooh!
да, отврат е в тия квартали, ние плащаме 160 евро за обзаведен двустаен/по обява/, който всъщност се оказа полуобзаведена гарсониерка hahahaТова за 150 лева в Павлово сигурно е гараж, и то половинка Joy

Не ми говори   ooooh! Laughing

# 12
  • Мнения: 479
Все още търсим квартира.. Ако някой чуе нещо - готова съм да гледам Wink Условията, които търсим са като преди:

Квартали - Надежда, Обеля, Толстой, Свобода
Тип - необзаведен или полуобзаведен
Цена - до 250 лева

Благодаря Ви предварително   bouquet!

# 13
  • Мнения: 2 584
ох и ние търсим квартира и нищо не намираме просто усъм се видяла в ужас
ние търсим в борово, красно село, бъкстон и павлово
не мога да повярвам какви квартири дават за какви пари уцас просто  ooooh!
да, отврат е в тия квартали, ние плащаме 160 евро за обзаведен двустаен/по обява/, който всъщност се оказа полуобзаведена гарсониерка hahahaТова за 150 лева в Павлово сигурно е гараж, и то половинка Joy

всичко е до късмет и търсене, ние намерихме в Павлово за 300лв. 2 стаен, обзаведен, автоматична пералня и от собственик, ето ти още един сайт ако не го знаеш там също излизат от собственик и на приемливи цени  http://www.dalavera.net/list.php?25

# 14
  • Мнения: 479
ох и ние търсим квартира и нищо не намираме просто усъм се видяла в ужас
ние търсим в борово, красно село, бъкстон и павлово
не мога да повярвам какви квартири дават за какви пари уцас просто  ooooh!
да, отврат е в тия квартали, ние плащаме 160 евро за обзаведен двустаен/по обява/, който всъщност се оказа полуобзаведена гарсониерка hahahaТова за 150 лева в Павлово сигурно е гараж, и то половинка Joy

всичко е до късмет и търсене, ние намерихме в Павлово за 300лв. 2 стаен, обзаведен, автоматична пералня и от собственик, ето ти още един сайт ако не го знаеш там също излизат от собственик и на приемливи цени  http://www.dalavera.net/list.php?25
Сега се свързах с него. Simple Smile 150 Евро... И не подлежат на коментар. Нищо, ще дерзаем Wink

Общи условия

Активация на акаунт