абсорбатор за кухня

  • 2 929
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте!
Съжалявам, ако въпросите ви се сторят глупави, но нямам никаква представа от абсорабори, а скоро ще се наложи да купуваме и ми се иска да се ориентирам малко.
Може ли да ми препоръчате марка абсорбатор за кухня или печка с абсорбатор, от която сте доволни? И ако може да ми кажете, може ли един абсорбатор наистина да погълне всички миризми  от кухнята? И колко струва един такъв уред?
Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 35 814
Трябва правилно да е изчислена необходимата мощност - за колко кубика пространство ще се ползва.Колкото е по-мощен, толкова по-добре.
Важно е също и колко чупки ще прави тръбата, която отвежда миризмите - по-възможност по-малко.
Моят е Rosieres и съм доволна / за сега/ Но от фурната, която е същата марка - НЕ. Пече идеално , но много бързо ми ръждяса. ooooh!

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Абсолютно всички миризми мисля, че не може да погълне. Но поне влагата трябва да може, че последиците понякога са много неприятни.
Има много теми за абсорбатори- пусни търсачката.

# 3
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Трябва правилно да е изчислена необходимата мощност - за колко кубика пространство ще се ползва.Колкото е по-мощен, толкова по-добре.
Важно е също и колко чупки ще прави тръбата, която отвежда миризмите - по-възможност по-малко.
Моят е Rosieres и съм доволна / за сега/ Но от фурната, която е същата марка - НЕ. Пече идеално , но много бързо ми ръждяса. ooooh!

Много правилно, зависи си от кубатурата на стаята и мощността на абсорбаторът. Ние си купихме преди 2 месеца нов, Горенйе за 270 лв. Много съм доволна. Никаква миризма не остава след готвене, всичко изхвърля на вън, на комшиите да им мирише  Mr. Green А когато го купувахме, в Технополис ни препоръчаха да вземем този, защото е съобразен с нашта кубатура на стаята. Готвя на газ и ако абсорбаторът е по-силен от необходимото печката ще гасне и няма да мога изобщо да си пусна газа.  Печката ми не е нова, стара френска е, домъкна я зълвата от Швейцария и с нея сме за сега. Подлежи на смяна и сме се насочили отново към Горенйе.
Ето тук разгледай какво се предлага по магазините.

http://www.technopolis.bg/searchguru.php

# 4
# 5
  • Мнения: 7 640
ако гостът пита за абсорбатор, той няма комин.
аспираторите имат Wink

# 6
  • Мнения: 4 406
имай предвид че по- мощните са и по- шумни

# 7
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Виж в сайта на Технополис ние имаме ТАУРУС,дърпа се и се прибира.струва 139лв и за моята кухня е добре.Успех в избора!

# 8
  • Мнения: 8 917
Здравейте!
Съжалявам, ако въпросите ви се сторят глупави, но нямам никаква представа от абсорабори, а скоро ще се наложи да купуваме и ми се иска да се ориентирам малко.
Може ли да ми препоръчате марка абсорбатор за кухня или печка с абсорбатор, от която сте доволни? И ако може да ми кажете, може ли един абсорбатор наистина да погълне всички миризми  от кухнята? И колко струва един такъв уред?
Благодаря предварително!

Когато търсихме нашият си взехме най-мощния. някакъв италианкси е, но за марката не се сещам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт