Индианка в Бразилия роди на 9 години

  • 1 815
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 758
Деветгодишна бразилка от индианско племе в амазонската джунгла роди момиченце, предаде Асошиейтед прес.

Според представителка на Националната здравна фондация вероятно бременността е в резултат на изнасилване, тъй като нормално за индианките е да раждат на 11, 12 или 13 години, но не и на 9.

Бебето, което тежи 2,2 кг, се е родило с цезарово сечение и е добре, съобщиха от бюрото по индианските въпроси. Майката и детето ще останат под медицинско наблюдение един месец, след което ще се върнат в племето си.

Във Великобритания пък 63-годишна жена се сдоби със син, съобщи АП, позовавайки се на Би Би Си. Жената имала две големи деца от предишен брак, но наскоро се омъжила отново и се подложила на хормонално лечение, за да роди.

Досега най-възрастната жена, родила бебе, е румънката Адриана Илиеску, която се сдоби с момиченце на 67-годишна възраст през януари 2005 г.

http://www.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=908499

Е те т`ва вече ме уби #Crazy
Значи да очаквам щерката след 2г. да ме направи баба Mr. Green

# 1
  • Мнения: 3 098
Или е фалшива сензация Thinkingили е аномалия.

# 2
  • Мнения: 4 965
Аз пък четох, че най-младата "майка" в света е 5-годишна перуанка, която е родила преди няколко години живо и здраво момченце със секцио.
Просто звучи невероятно, но сигурно е възможно.

Абе, не се учудвам от нищо. Чистачката при майка ми (възмургава) е на 41 г. и вече има правнуче почти на годинка. Та такива работи стават по света (и у нас).

# 3
  • Мнения: 4 195
е как на 5 или 9 години имат цикъл, камо ли да износят дете - кой ги зне кви отвари пият #Crazy

# 4
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аномалии. Има такава тема вече.

# 5
  • Мнения: 4 665
Шарен свят...какво друго може да се каже

# 6
  • Мнения: 4 965
е как на 5 или 9 години имат цикъл, камо ли да износят дете - кой ги зне кви отвари пият #Crazy

Не, просто условията на живот са им такива - климат, примитивен начин на живот и т.н., от което живеят кратко, рано влизат в пубертета и много бързо остаряват.
Преди време гледах някакъв филм за едни номади и вземаха интервю с един от тях, който ми изглеждаше като старец, а накрая с потрес разбрах, че ми е набор. Живееха в мизерна дупка в земята, заедно с няколко кози, имаха 8 или 9 деца и той обясняваше как "навремето, като бил млад...".

# 7
  • София
  • Мнения: 1 244
Кое е странното тук? Че на 9 години има мензис или че на 9 години е спала с мъж?

# 8
  • Мнения: 4 195
Кое е странното тук? Че на 9 години има мензис или че на 9 години е спала с мъж?
ами за мен и двете............. #Crazy

# 9
  • Мнения: 4 965
Кое е странното тук? Че на 9 години има мензис или че на 9 години е спала с мъж?

Еееее, определено второто, но пък ясно пише, че бебето е резултат от изнасилване най-вероятно. (Иначе, напоследък ранната поява на пубертета изобщо не е странно явление. Имам няколко познати, чиито 10-годишни момиченца са вече девойки).
Само ме учудва как при тези обстоятелства искат да ги върнат в племето. Та и двете са деца и най-логично в подобна ситуация е да отидат в дом или някъде, където някой адекватно да се погрижи за тях.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 244
Кое е странното тук? Че на 9 години има мензис или че на 9 години е спала с мъж?
ами за мен и двете............. #Crazy

На мен ми дойде на 12. Но на една съученичка - на 10  #Crazy
Така че 1 година по-рано... не ми се вижда толкова странно.
Да спи с мъж на такава възраст обаче... Това си го обяснявам само с много лоша сексуална култура, което в тези страни може би не е толкова ненормално.

П.П. Сега виждам за изнасилването.

# 11
  • Мнения: 2 631
е как на 5 или 9 години имат цикъл, камо ли да износят дете - кой ги зне кви отвари пият #Crazy

Вики, преди няколко години даваха по телевизията за българско момиченце, което е получило цикъл на 2- годишна възраст, което мисля, че е по - стряскащо.
(Там обаче ставаше въпрос за хормонално заболяване или нещо такова)

# 12
  • София
  • Мнения: 4 883
Специално по темата за ранната менструация искам да споделя, че на мен, на майка ми и на сестра ми, първият цикъл ни дойде на 9 години. И на трите.

# 13
  • Мнения: 4 621
е как на 5 или 9 години имат цикъл, камо ли да износят дете - кой ги зне кви отвари пият #Crazy
  Абсолютни аномалии според мен #Crazy #Crazy #Crazy

# 14
  • Мнения: 3 537
Специално по темата за ранната менструация искам да споделя, че на мен, на майка ми и на сестра ми, първият цикъл ни дойде на 9 години. И на трите.
ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт