Хоби или професия?

  • 1 559
  • 23
  •   1
Отговори
Хоби или професия?

Последна редакция: ср, 12 юли 2006, 11:39 от e_mitkova

# 1
  • Мнения: 78
зависи дали ти допада и какви пари се изкарват

# 2
Обичам да бродирам- гоблени, карета, салфетки.
Понякога се занимавам  с дърворезба или макрамета, това ме успокоява.

# 3
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Обичам да бродирам- гоблени, карета, салфетки.
Понякога се занимавам  с дърворезба или макрамета, това ме успокоява.

Това какво общо има с темата , че не разбрах?

# 4
  • Мнения: 7 091
За времето, в което бях в отпуск по майчинство се опитвах да правя интернет страници. Дали си заслужава това да се ревърне в професия?

 Според мен всяко хоби може да се превърне в професия, стига човек да има желание и време разбира се да положи усилия за това.
Ако говорим от професионална гледна точка имаш още доста знания да инвестираш в това, докато се получи професия, но ако ти доставя удоволствие, защо не? Всичко зависи от твоето желание за развитие.
Успех ти пожелавам!  bouquet

Последна редакция: ср, 12 юли 2006, 10:17 от Tatti

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Съдейки по линка, който си пуснала за сега правенето на странички наистина ти е хоби. Не искам да звуча грубо, но за да ти стане професия доста усилено трябва да поработиш по въпроса  Peace

# 6
  • Мнения: 1 080
Абсолютно може! Това е най-готиния възможен вариант. Повечето хора търсят точно това. Не виждам смисъл да се прави нещо, просто защото си решил,че нямаш избор или колкото да правиш нещо. Пожелавам ти успех, с каквото и да се захванеш.

# 7
  • Мнения: 1 080
Съдейки по линка, който си пуснала за сега правенето на странички наистина ти е хоби. Не искам да звуча грубо, но за да ти стане професия доста усилено трябва да поработиш по въпроса  Peace

Няма да й е много трудно, щом има желание, има от къде да черпи информация и уроци, така че остава само време да има да се учи! Wink Peace

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 3 566

Няма да й е много трудно, щом има желание, има от къде да черпи информация и уроци, така че остава само време да има да се учи! Wink Peace

MaDMamA, права си, но някой неща не се учат, те ти идват от вътре  Wink

# 9
  • Мнения: 1 080

Няма да й е много трудно, щом има желание, има от къде да черпи информация и уроци, така че остава само време да има да се учи! Wink Peace

MaDMamA, права си, но някой неща не се учат, те ти идват от вътре  Wink

Валерия, този който на който не му идва отвътре, може да постигне същото като този, на който му идва, но просто с повече труд.... Peace

# 10
  • Мнения: 8 917
Съдейки по линка, който си пуснала за сега правенето на странички наистина ти е хоби. Не искам да звуча грубо, но за да ти стане професия доста усилено трябва да поработиш по въпроса  Peace
На мен като на абсолютен лаик по тая част - правнето на страници, показаната такава ми изглежда много, ама много читава Peace Mr. Green Браво!  bouquet

# 11
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Доре си се справила и смятам,че ако ти стане професия ще ставаш все по добра.Но избора остава само и само твой,то трябва да ти идва от вътре,ако е така давай смело.Успех с избора!

# 12
  • Мнения: 7 837
Миткова, да не би Диксио да е закъсало откъм реклама  Laughing Защото леко на това ми намирисва  Grinning

# 13
  • Мнения: 1 080
Миткова, да не би Диксио да е закъсало откъм реклама  Laughing Защото леко на това ми намирисва  Grinning

Кейсиииии, не хапи закачливо пък ти  Flutter Mr. Green Peace

# 14
  • Мнения: 7 837
Ха, на бас, че ако утре звъннете на тел. и потърсите Миткова, тя ще бъде там  Grinning

п.п. Мрежата не прощава  Mr. Green
Цитат
Диксио Адрес: София ул. У.Гладстон, 42, вх.Б Лице за контакти: Миткова

Общи условия

Активация на акаунт