Нотариална покана

  • 710
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 381
Можете ли да ми дадете акъл как да стане връчването на нотариална покана от София в едно село край Русе. От тука нотариусите ми отказват да се занимават щото трябва да се свържат с кмета на селото.  Та търся нотариус от Русе, които ще се ъгласи да направи това. Аз ще изпратя поканите по куриер в 3 екземпляра.

# 1
Потърси в GOOGLE.COM нотариуси, ще откриеш целия списък на нотариусите регистрирани в БГ, избери си някой с е-майл и му пиши, може да се съгласи и тогава смело ги изпращаш. На товарителницата или обратната разписка задължително напиши-нотариални покани.
Успех  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 381
Потърси в GOOGLE.COM нотариуси, ще откриеш целия списък на нотариусите регистрирани в БГ, избери си някой с е-майл и му пиши, може да се съгласи и тогава смело ги изпращаш. На товарителницата или обратната разписка задължително напиши-нотариални покани.
Успех  bouquet

Това е ясно. Аз мога да си намеря нотариус, в LEX.BG също ги има. Въпрос ми е по скоро ако някой от тука познава някой , който ще се навие да го направи или да ми препоръча такъв. Много нотариуси не се навиват защото самият документ не им е представен лично, а чрез куриер.   

Общи условия

Активация на акаунт