Кремче на Lumene

  • 670
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Здравейте Wink

Преди седмица в нашия квартал откриха нова аптека Ремедиум!!! Та минавайки от там "случайно" (както правя всеки ден, откакто я откриха) влязох да поогледам дали няма нещо ново. Предложиха ми тестер на крем на Лумене с ?черни боровинки? или нещо такова, за нормална и смесена кожа. На тестерчето пишеше, че има СПФ 15.
Някой от вас ползвал ли го е и има ли някакви отзиви?

Дали изобщо е нещо ново този крем? newsm78

Благодаря ви предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 35 812
Моята кожа необича тази марка. Wink
Пробвала съм няколко неща.
От антицелулитните дори измазах 2 опаковки /в отделни пакетчета, които са/ преди 5-6 години, когато я пуснаха.

# 2
  • Мнения: 1 100
Не съм 4увала и използвала подобна марка newsm78 Къде е се произвежда и какви съставки има Confused След като употребиШ тестера, пиШи дали си доволна Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 313
Използвала съм го преди 1-2 години и бях много доволна.Пробвай тестера и виж как ще ти действа на теб.

# 4
  • Мнения: 313
Пробвай тестера и виж дали ще пасне на твоята кожа. Ползвала съм доста от продуктите, имат и антицелулитна серия - на мен ми допадат. Също имат и хубави маски за лице, но всичко е индивидуално. Peace

# 5
  • Мнения: 3 835
Козметиката е финландска. На мен ми допада повече от Ив Роше!
Не знаех, че имат тестери.

# 6
  • Мнения: 5 313
Не знаех, че имат тестери.
Има.Давали са ми тестери и на фон дьо тен и на маска за лице.

# 7
  • Мнения: 2 161
Много е малък слънцезащитният фактор,не е подходящ за лятото.

# 8
  • София
  • Мнения: 10 291
Много е малък слънцезащитният фактор,не е подходящ за лятото.
Не е точно така, ако кожата не е предразположена към образуване на петна е напълно достатъчен. Особено ако е чуствителна, високия фактор не е препоръчителен.

По въпроса и на мен ми връчиха тестер на това кремче, още не съм го пробвала, но ако кожата ти е чуствителна, като мойта няма да ти допадне. Мойта не харесва кремовете им с боровинки и т.н.

# 9
  • Русе
  • Мнения: 659
Аз съм доволна от тази марка, позвала съм го този крем с черна боровинка преди 2 години, но през зимата.

# 10
  • Мнения: 28
Извинявам се за късната реакция, но нямах възможност вчера да ви пиша. Rolling Eyes
Поразгледах се из нета за това кремче и останах с впечатление, че това е модификация на старото им такова кремче, но с по-висок фактор. Преди мисля е бил 6-8, а на този изрично е указано СПФ 15.
Пробвах го с известна доза страх Sad , но неприятни реакции нямаше.
Сравнявам с единствения друг крем с такъв фактор, който съм ползвала и ползвам в момента - Авен Хидранс Оптимале СПФ 15.
Ами добре хидратира. На моята нормална кожа не стоеше мазно. Нямаше и никакъвв чудодеен ефект (не са и провокирали такива очаквания). Бих казала, че ако от едно използване може да се прави извод, кремчето е  добро. Wink
Но говоря индивидуално за себе си.
Ако някоя от вас има път към Изток, тестерчетата са безплатни в Ремедиума до Фантастико.
Имаше и още едно кремче на Лумене с тестер, но то сякаш не беше като за моята 23-годишна кожа.

Общи условия

Активация на акаунт