чесън и кърмене?

  • 7 122
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
в темата за забранените храяни не срещнах чесън, може ли да се консумира, ако се кърми детето?

# 1
  • Мнения: 577
Аз лично ям от всичко по много,а шкембе обожавам и не бих се отказала от него.Яж смело. Hug

# 2
  • Мнения: 378
в общи линии съм чела че миризмата и вкуса на чесън се харесва на кърмачетата.
Лично аз никога не съм се ограничавала от чесъм - а пък аз си похапвам щото го обичам

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Когато беба беше на дни си позволих да ям и след това малката цял ден се свиваше и плака доста. Не знам дали има връзка, но преустанових консумацията му докато минат коликите. Сега си хапвам.

# 4
  • Мнения: 723
Алекса много обичаше кърмата с вкус на чесън Simple Smile Аз слагах само в таратор, но явно е било достатъчно, за да го усети и си го харесваше много. Не е имала колики или други проблеми от това.

# 5
  • Мнения: 1 878
Чесъна придавал различен вкус на кърмата, но ако си похапвала като бременна бебето било свикнало и не му пречи - това пък аз съм чела  Crazy.
Аз си ядях нон стоп и защото го харесвам и като антигрипозно средство та......бебо нямаше протести или поне не ми е казал  Mr. Green

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Не виждам причина да не може. Аз си хапвам, не е имало проблеми.

# 7
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 150
Чесъна придавал различен вкус на кърмата, но ако си похапвала като бременна бебето било свикнало и не му пречи - това пък аз съм чела  Crazy.
Аз си ядях нон стоп и защото го харесвам и като антигрипозно средство та......бебо нямаше протести или поне не ми е казал  Mr. Green
И аз така newsm10

# 8
  • Мнения: 3 271
Тъкмо после детенцето ще обича часън, много полезно нещо Wink

Моите са така и маса народ наоколо се чуди как съм ги научила  Sunglasses

# 9
  • Мнения: 532
Хапвам здраво,много го обичам!!!

# 10
  • Мнения: 2 614
Не съм се ограничавала, през зимата го хапваме, като антигрипна ваксина Mr. Green, а сега в таратора винаги слагаме. Не ми е правило впечатление да и пречи на бебката! Laughing

# 11
  • Мнения: 133
Благодаря, че се включихте и аз всъщност вчера го хапнах, като превантивно средство против грип, че каката в къщи е болна и малкият се нахрани, и спа спокойно, не е протестирал.
Занапред пак ще хапвам.

# 12
  • Мнения: 5 391
Ами не хапвам, щото не знаех как би се отразило на кърмата.Обаче сега след всичко прочетено започвам, защото много обичам Peace

# 13
  • Мнения: 8 917
Аз все пак се поограничавах откъм чесън Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 43 904
можеш, няма проблем - малко се променя вкус на кърмата, но съм чела, че на повечето бебета даже им харесва Wink

Общи условия

Активация на акаунт