Пиене на много вода

  • 2 210
  • 20
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 432
Здравейте мами! дашерями е на 1г. и 7месеца. Притеснява ме това, че пие по 2,5 - 3 литра вода на ден. Някой друг има ли такъв проблем? Докторите казват, че е нормално.









--------------
Пишете на кирилица!

Последна редакция: ср, 12 юли 2006, 09:46 от Аурелия

# 1
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Здравей! Мисля, че е нормално, особено в горещините. Моята дъщеря също пие много вода, на мен се е метнала  Laughing Синът на кръстниците пък пие много сок. Нищо няма да им стане на децата-споко  Laughing

# 2
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Може и да е нормално,но все пак защо не му видите кръвната захар,за да си по-спокойна.

# 3
  • Мнения: 14 133
Може и да е нормално,но все пак защо не му видите кръвната захар,за да си по-спокойна.
newsm10

# 4
  • Мнения: 4 621
Най- вероятно няма нищо притеснително, в тези жеги всички пием доста течности. Все пак най-добре е консултация с лекар.

# 5
  • Мнения: 8 505
Здравейте мами! дашерями е на 1г. и 7месеца. Притеснява ме това, че пие по 2,5 - 3 литра вода на ден. Някой друг има ли такъв проблем? Докторите казват, че е нормално.

Дъщеря ми пие малко по-малко-около 2л.Не го смятам за проблем,напротив.

# 6
  • Мнения: 2 978
Симона пие доста вода напоследък, питах лекарката и тя каза, че за лятото е нормално да пие до 2л вода за 24ч - август ще стане на 2г и е към 13кг Wink
Все пак си питай лекарката...

# 7
  • Мнения: 2 657
Според мен е нормално WinkТо и моят син пие по такива коли4ества на ден,но в тия горещини смятам,4е си е нормално Peace

# 8
  • софия
  • Мнения: 432
Правили сме изследване на кръвната захар, всичко е в норма. Кога ще спре да пие и през ноща.










---------------------------
Пишете на кирилица!!!

Последна редакция: ср, 12 юли 2006, 11:40 от Аурелия

# 9
  • Мнения: 742
нека си пие, само полза от това Peace Детето само ще си реши кога да спре и нощното пиене. А от шише с биба ли пие? Да не би да й липсва залъгалката през нощта?

# 10
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Ух - много болен въпрос - моят син до скоро, а и сега понякога се буди, за да пие - иначе и той пие около и над 2 литра на ден.

# 11
  • Мнения: 8 917
Не разбрах кое те притеснява - много хубаво е, че пие повече течност в тия жеги Peace

# 12
  • Мнения: 3 356
И ние сме така,от както сме се родили-лочим вода за световно.Ако не му издърпаш шишето от ръцете,всичко изпива.

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Дъщеря ми също буквално се налива с вода денонощно. Отиват сигурно към двата литра  #Crazy Аз я изпия половин, я не. Но благодарение на това се спаси от дехидратация по време на жестокия вирус с повръщане и разстройство, който я повали. Щом няма проблеми с кръвната захар- чудесно е, че в жегите поема доволно количество течности.

# 14
  • Мнения: 35
Моето момиченце също е на 1ги 7мес и пие също много вода
Аз мисля,че това е нормално,особено в тези горещини

Общи условия

Активация на акаунт