А в чата BG-Mamma влизате ли?!?

  • 589
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 755
Ей така от любопитство да ви питам Mr. Green.... влизате ли в чат bg-mama и  намирате ли и там виртуални приятели като тук във форума?!? Аз първа да кажа ... да влизам и много се разтоварвам там Laughing има приятни за мен личности там и ми е разтуха голяма. Mr. Green
Сега сте вие .... Laughing



P.S. Моля за извинение, ако сте имали в миналото подобно тема... сравнително нов потребител съм/както сте забелязали вероятно/  и не съм запозната с всичко обсъждано тук. Crazy

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Не. Пробвах няколко пъти, но не ми върви приказката там.
Интересно обаче, влизат много бъдещи и настоящи майки там, които нямат представа, че съществуват сайт и форуми бг-мамма.

# 2
  • Мнения: 3 091
фортунке, за мен знаеш!
напоследък нямам много време, но онзи ден влязох да ви нагледам - кой бременен, кой родил и т.н.

Да, имам си виртуални приятели, но като не влизам дълго време и не мога да ги позная Grinning

# 3
  • Мнения: 8 505
Не.Нокога не съм влизала.

# 4
  • Мнения: 755
фортунке, за мен знаеш!
напоследък нямам много време, но онзи ден влязох да ви нагледам - кой бременен, кой родил и т.н.

Да, имам си виртуални приятели, но като не влизам дълго време и не мога да ги позная Grinning
Спасеееееееееее цуннннннн... Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 4 473
В този чат съм прекарала страхотни дни и нощи Heart Eyes. Общуването там определено се различава от това във форума. Grinning Май твърде отдавна не съм влизала и надали някой ще ме познае Blush Rolling Eyes
На "старите кучета" една ОГРОМНА  Hug!

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Преди няколко вечери ми каза Здрасти, но така и не ти отговорих, защото дребната ме извика. Може и д вляза пак някой път

# 7
  • Мнения: 1 800
Не, и не съм пробвала.

Общи условия

Активация на акаунт