NAN ili Nutrilon

  • 950
  • 11
  •   1
Отговори
  • Germany
  • Мнения: 7 880
Здравейте,
Отново моля за съвет.
Нашият бебчо е на 12 дни и понеже нямам много кърма се дохранваме. Понеже ни изписаха 2800, педиатъра ни посъветва да му купим Нутрилон премиум / или която и да е марка с пре/ , което са млека за деца до 3кг...
Днес обаче в аптеката при нас имаше само НАН1 и понеже онзи ден се мерихме и бяхме 3130 реших, че можем да минем на НАН. Питането ми е - ползвали ли сте ги? И от кое от двете сте по-доволни?
Благодаря ви предварително:)

# 1
  • София
  • Мнения: 6 522
Ако си решила НАН е хубаво да вземеш 1 кутия PRE NAN и после НАН 1. Аз само нана съм ползвала, тка че мнение не мога да дам. Но нан-а си го харесвам и аз и бебетата

# 2
  • Мнения: 883
Мойто моме пък яде Нутрилон, това беше първото адаптирано мляко, което пробвах и тя си го хареса.

# 3
  • Мнения: 5 241
Аз бих ти препоръчала Милумил или Аптамил  Sign Exclamation

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мони е на Нутрилон 2, но го започнахме след 6-ия месец - преди това беше на кърма. Доволна съм от него.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 522
Е сега ако някой се изкаже и за Фризолак - съвсем ще ошашавим жената  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing . Аз лично избрах Нан, защото в родилния с него ги хранеха, а и пердиатърката ни е фен на Несле,ако трябваше сама да реша щях много да се дзверя.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Биби, големи сладури са бебоците ти!

# 7
  • Мнения: 46 437
Давам и NAN и Nutrilon, бебето ми се чуства еднакво добре и от двете. Знам, че всички отричат смятат, че не трябва да се бъркат млеката, но това си е мое решение! Grinning

# 8
  • Germany
  • Мнения: 7 880
Благодаря:)
Мисля, че ще пратя таткото да купи Нутрилон пък НАНа ще го оставим за по нататък.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 522
Цитат на: chockolina
Мони е на Нутрилон 2, но го започнахме след 6-ия месец - преди това беше на кърма. Доволна съм от него.


Мерси-и-и--и, ама и твоето не пада по-долу  Stuck Out Tongue

# 10
  • Мнения: 3 663
С риск да внеса още по-голям смут в темата ние ядем Omneo1 Simple Smile И засега сме доволни. Но мисля, че всички на Nutricia  са добри, така че....

# 11
  • Мнения: 5 539
Ние сме ползвали Пре-Нан, защото трябваше бързо да качим тегло. Нямахме оплаквания никакви от него. След това минахме на Нан. Ако искаш можеш да ползваш и хипоалергичния Нан.

Общи условия

Активация на акаунт