Момичета, help..предменструални болки в 6-ти месец съм бременна

  • 2 001
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 517
Момичета, help..предменструални болки в 6-ти месец съм бременна. Нормално ли е това..?? Имах такава болка за кратко и през нощта..когато се събудих ми беше трудно да се изправя..тъй като имах чувството,че ми е здървен корема..( не твърд)..нещо като мускулна треска. Това отмина..болките също..докато не стана 14 часа..и отново ме заболя корема..и не е спирал...вече 40 минути..болката не е силна..но ме притеснява..възможно ли е тази болка да е..защото бебчо вече ме рита..от вчера го усещам..преди това усещах само, че мърда. Пишете ми.Моля ви. Притеснена съм.пропуснах да пиша, че имам и главоболие..

# 1
  • Мнения: 507
Възможно е да са контракций, най - добре се консултирай веднага с лекаря който ти следи бременноста.

# 2
  • Мнения: 2 019
по добре варви веднага на лекар там 6те ти кагат

# 3
  • София
  • Мнения: 3 390
Отивай на лекар още сега!

# 4
  • Мнения: 564
И аз това те съветвам. Нормално е такива болки, но трябва да се установи веднага причината им -може и да не е нищо сериозно (дано!) но това трява да го каже доки.
Стискам палци всичко да е ОК

# 5
  • Мнения: 517
лекарката ми в момента не е на работа..тя беше предиобед..Sad(( иска ми се да си полегна, но уви..на работа съм

# 6
  • Мнения: 2 019
аз мисля 4е това не тарпи отлагане намери някои друг лекар днес за да не стане касно

# 7
  • Мнения: 1 100
Обади се веднага на док. Както го обясняваШ ми прили4ат на контракции, а е рано оЩе. Да ти даде да пийнеШ неЩо успокояваЩо матката, 4е от продължителни и болезнени контракции се скъсява Шийката на матката, което не е хубаво на този етап на бременността.

Не вярвам да те боли от подритването на беби. Консултирай се и не се притеснявай. Може да не е ниЩо обезпокоително, но 4уй лекаря си Peace

# 8
  • Мнения: 14 133
аз мисля 4е това не тарпи отлагане намери някои друг лекар днес за да не стане касно
Бързо върви на доктор да те прегледа!!!!

# 9
  • Мнения: 3 116
На работа или не, веднага на доктор !

Това което описваш прилича на контракции, може да е нещо съвсем
безобидно, но ако бях на твое място щом като го няма доктора тръгвам към най-близката АГ болница !

Дръж ни в течение как си  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 7 474
Контракциите са точно като менструална болка! Отиди на лекар, ако ще и да не е твоя или се обади на твоя по телефона! Peace

# 11
  • Мнения: 517
от тези контракции може да се предизвика изхвърляне на бебето ли?!

# 12
  • Мнения: 7 474
от тези контракции може да се предизвика изхвърляне на бебето ли?!

Ааааа, такива работи да не си мислиш хич!  Naughty Просто се обади на доктора си и го информирай, може би ще ти даде нещо да пиеш - но-шпа или нещо подобно  Peace

# 13
  • Мнения: 3 116
С контракции започва раждане по принцип, но има различни видове контракции.

Наложително е обаче да те прегледа лекар, защото ти казваш че твойте са болезнени !

# 14
  • Мнения: 7 474
Само да ти кажа, че никой тук не може да ти постави диагноза и да ти каже 100% какво ти е.
 Може да не е страшно, но може и да е. По добре да се разкараш излишно до някой доктор, отколкото да ти стане още по-лошо Peace

Общи условия

Активация на акаунт