ПРОБЛЕМНИ СЪСЕДИ?!!!

  • 859
  • 5
  •   1
Отговори
  • във фурната
  • Мнения: 596
Обръщам се към мамите,които са имали моя проблем,както и към тези с юридическо образование.Съседите над нас непрекъснато ни наводняват.Имат един теч в банята,който отказват да оправят-дори при предложението на мъжа ми за закупуване на материали и майстори,които да работят за наша сметка.Те са собственици на апартамента,в който живеят като скотове-ходят по бетона-даже един балатум не са си сложили.И не че нямат пари-държат сергия на Илиенци ,карат модерен микробус и т.н.Сега сме в ремонт.Хвърляме сума пари за материали,нова мазилка,тапети и т.н. и не мога да си представя,че почти веднага след това ще се започне пак с мокрите петна по тавана и тапетите.А искам да ми е чисто и уютно,освен това чакаме и бебе през октомври.Моля ви ,кажете ми има ли закон,който урежда тези отношения и проблеми м/у съседи и какво мога да направя за да уредя този така болен за мен въпрос!БЛАГОДАРЯ ви предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 6 155
Ами...освен да си застраховате апартамента и при наводнение да оставите на застрахователите да се разправят за друго не се сещам  Confused

# 2
  • Мнения: 83
Ами...освен да си застраховате апартамента и при наводнение да оставите на застрахователите да се разправят за друго не се сещам  Confused


Аха,и аз така си мисля,освен това познавам хора,които точно така направиха.

# 3
  • във фурната
  • Мнения: 596
И аз си мислех за застраховка,но на застрахователите няма ли да им писне да плащат обезщетение постоянно за едно и също нещо? newsm78

# 4
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Има закон за етажната собственост. Попитай в общината дедазнам, но има нещо интересувай се.

# 5
  • Мнения: 6 155
И аз си мислех за застраховка,но на застрахователите няма ли да им писне да плащат обезщетение постоянно за едно и също нещо? newsm78

Именно - като им писне, те ще си предприемат необходимите действия, за да накарат съседите ви да си ремонтират  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт