Как да отслабна?

  • 1 035
  • 9
  •   1
Отговори
Искам да знам как най-бързо се отслабва след раждане и дали е вредно да се слага колан за пристягане на корема, ако искаш да имаш второ дете. Защото една акушерка ми каза, че тези колани за пристягане са много вредни и увреждат матката и тя става по ленива евентуално при следваща бременост. Дайте съвети по този проблем с отслабването, защото на мен ми се налага да ходя с костюми на работа, а все още съм доста пълничка и не мога да си намирам лесно удобни и в същото време по официални облекла.

# 1
  • Мнения: 8 917
Искам да знам как най-бързо се отслабва след раждане и дали е вредно да се слага колан за пристягане на корема, ако искаш да имаш второ дете. Защото една акушерка ми каза, че тези колани за пристягане са много вредни и увреждат матката и тя става по ленива евентуално при следваща бременост. Дайте съвети по този проблем с отслабването, защото на мен ми се налага да ходя с костюми на работа, а все още съм доста пълничка и не мога да си намирам лесно удобни и в същото време по официални облекла.

Ами има доста теми с диети - само трябва да си избереш, но за мен идеалната е - хапване от всичко по много, много малко и упражнения Peace

# 2
  • Мнения: 10 982
За коланите вече много е писано, че по-добре без тях.

# 3
  • Мнения: 3 360
Оооох и аз искам да отслабна,ама то .... EmbarassedИ да хапва и да мързелува човек ,и да отслабва при това не може...Явно не искам достатъчно,то иначе варианти много!Пусни търсачка и ще видиш що нещо е изписано по въпроса LaughingУспех!

# 4
  • Мнения: 5 313
С воля,диета и спорт.Успех. Peace

# 5
  • Мнения: 9 583
С воля,диета и спорт.Успех


и ГЛАД!!!

# 6
  • Мнения: 87
Ще ти кажа как аз и моята съседка отслабнахме с по 15кг след раждане!
Първо изчетохме де що има издадена и неиздадена литература за здравословно хранене
(вкл. и Лидия Ковачева).Това адски ни мотивира!!!
Комбинирахме разделно хранене и плодове(защото само на плодове не се издържа)!
Храната ни се състоеше от сирене,домати и краставици (без сол) или плодове!
При тази диета не се чувства глад, защото можеш да ядеш по всяко време,само трябва да се съобразиш с консумирането на плодове-или 20мин преди другите храни,или 2ч след тях!
УСПЕХ! newsm10

# 7
  • Мнения: 2 897
С воля,диета и спорт.Успех. Peace

 thumbsup

Няма нужда от колан,остави мускулите на корема сами да се ''потрудят''...
Не прибягвай до експресните диети,за да нямаш проблеми с кожата после, а освен това рискуваш да качиш двойно като почнеш да се храниш както обикновено, за това по-добре бавно,но сигурно и за дълго... Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 35 815
Воля, спорт и добре балансирано хранене / като качество и количество/
И пиене на много вода.... Wink

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 926
Мисля,че за всеки организъм е различно - трябва да намериш твоя вариант. Общите принципи :
Спираш сладклото, тестеното, спорт(аз правя упражнения вкъщи).
Според мен гладът не е решение - ставам отвратителна и като почна да ям ми се качва всичко двойно.
Аз отслабнах много като почнаха дългите разходки с количката Wink

Общи условия

Активация на акаунт