Адаптирано мляко за новородено

  • 460
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
какво мляко да си купя на първо време ако евентуално не мога да кърмя, кажете ми добра марка, тъй като съвсем не съм наясно
много ви благодаря

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Има ли някаква причина да смяташ, че няма да можеш да кърмиш - спин, активна туберкулоза, наследствени заболявания в обмяната на веществата (по-специално галактосемия)? Ако такива работи няма - а съм сигурна, че е така - тогава няма никаква причина да смяташ, че няма да  можеш да кърмиш. След отделянето на плацентата образуването на кърма започва, независимо от начина на раждане - и нататък вече основно от теб и по-малко от помощта на персонала в болницата зависи да не се създадат проблеми, които да затруднят кърменето.
Четенето на Библиотеката ще ти е изключително полезно, за да тръгнат нещата добре от самото начало и да не се объркваш от противоречива информация и съвети. Това ще направи ненужно адаптираното мляко Wink
В повечето болници на новородените се додава АМ (порочна и неправилна практика, но е факт) - ако по някаква причина решиш да не кърмиш или да даваш добавки, най-добре е да попиташ там на място с какво АМ е било захранено бебето и да продължите с него.

Общи условия

Активация на акаунт